Tik pirmame kėlinyje „Olympiakos“ turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau tuomet „Fenerbahče“ surengė 9 taškų be atsako spurtą ir ėmė diktuoti savo sąlygas.

Po didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki 19 taškų (42:61). Pajutę artėjančią pergalę svečiai ant laurų neužmigo ir sėkmingai gesino aikštės šeimininkų pastangas atkurti intrigą.

Antras fantastiškas rungtynes Eurolygoje iš eilės sužaidė Nando De Colo. Pirėjuje prancūzas pelnė 32 taškus (31 naud.b.). Prieš Naujuosius metus dvikovoje su Valensijos ekipa jis surinko 31 tašką ir 37 naudingumo balus.

Šį sezoną daugiausiai taškų N. De Colo yra įmetęs mače prieš Vitorijos „Baskonia“ – 39.

Šiose rungtynėse 37 metų Vassilis Spanoulis tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos žaidėju. Jis pelnė 14 taškų ir su 4157 taškų aplenkė Juaną Carlosą Navarro (4152).

Šis pralaimėjimas K. Kemzūros auklėtiniams jau trečias iš eilės.

Olympiakos“: Georgias Printezis ir Vassilis Spanoulis po 14, Nikola Milutinovas, Kostas Papanikolaou ir Paulas Brownas po 11, Willie Reedas ir Willas Cherry po 10.

Fenerbahče“: Nando De Colo 32 (6/9 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/6 baudos, 31 naud.b.), Derrickas Williamsas , Luigi Datome , Kostas Sloukas .

Kitose ketvirtadienio rungtynėse „Crvena Zvezda“ (8-9) Belgrade net 93:63 (25:13, 28:18, 18:15, 22:17) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (6-11) krepšininkus.

Vokiečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 29:37 ir prasčiau pataikė pagal visus statistinius rodiklius.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris ir Lorenzo Brownas po 15, Dejanas Davidovačas ir Vladimiras Štimacas po 13, Billy Baronas 10.

Bayern“: Gregas Monroe 20, Vladimiras Lučičius 11.

Vėlyviausiose ketvirtadienio rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (7-10) savo namuose netikėtai 76:74 (21:15, 26:16, 18:23, 11:20) nugalėjo vieną iš turnyro lyderių „Barcelona“ (13-4) ekipą.

Antrose rungtynėse trenerio Duško Ivanovičiaus vadovaujama baskų komanda nuo pat dvikovos pradžios ėmė tolti nuo varžovų ir po didžiosios pertraukos turėjo net 21 taško persvarą – 52:31.

Itin prastą ketvirtą kėlinį sužaidę aikštės šeimininkai leido katalonams likus žaisti minutę išlyginti rezultatą 74:74.

Svarbiu momentu iniciatyvos ėmėsi Tornike Šengelija, įkrovęs kamuolį iš viršaus per Nikolą Mirotičių ir pelnęs pergalingus du taškus.

Baskonia“: Pierria Henry 20, Shavonas Shieldsas 14, Tornike Šengelija 13.

Barcelona“: Nikola Milutinovas 17, Malcolmas Delaney ir Kyle'as Kuričius po13, Brandonas Daviesas 12.

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)