Tvirtą žingsnį link Rumunijos taurės pusfinalio žengė Klužo-Napokos „U-Banca Transilvania“ ekipa, kurioje rungtyniauja pastaruosius trejus metus Panevėžio „Lietkabelyje“ praleidęs Donatas Tarolis.

Krašto puolėjo klubas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse namuose daugiau nei 3,500 sirgalių akivaizdoje 83:64 (16:16, 27:18, 15:19, 25:11) sutriuškino pernykščius taurės laimėtojus „BC CSU Sibiu“. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per beveik 28 minutes surinko 9 taškus (2/6 dvit., 1/ 2 trit., 2/2 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Aukščiausioje Rumunijos krepšinio lygoje pirmaujantis Klužo-Napokos klubas (10-1) atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes žais sausio 8-ą dieną.

Ispanijos ACB pirmenybėse trečią pergalę iš eilės iškovojo Bilbao „Retabet“ krepšininkai. Baskų klubas svečiuose po dramatiškos kovos 57:56 (18:19, 11:14, 13:7, 15:16) palaužė „UCAM Murcia“ ekipą ir pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Arnoldas Kulboka per 21 minutę taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/5 trit.) bei atkovojo ir prarado po 2 kamuolius. Pasirodymą lietuvis baigė surinkęs net -7 naudingumo balus.

Lenkijos krepšinio pirmenybėse penktąją pergalė iškovojo Didžiosios Lenkijos Ostruvo „BM Slam Stal“ klubas, kurio garbę gina Paulius Dambrauskas. Dešimtą vietą tarp šešiolikos komandų turnyrinėje lentelėje užimanti ekipa namuose sensacingai parklupdė pirmenybių lyderius Torunės „Polski Cukier“ 85:72 (21:21, 25:14, 11:24, 28:13).

Praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūnui“ atstovavęs Dambrauskas per daugiau nei 23 minutes prie pergalės pridėjo 10 taškų (5/12 dvit., 0/1 trit.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir bloką. Torunės klubui tai buvo tik antrasis pralaimėjimas per keturiolika šiame sezone sužaistų susitikimų.

Netikėtumą toje pačioje Lenkijos lygoje pateikė ir Gdansko Starogrado „Polpharma“. Iki pat keturioliktojo turo turnyrinės lentelės dugne kartu su Varšuvos „Legia“ žengęs klubas namuose 89:71 (15:19, 22:16, 23:17, 29:19) sutriuškino septintoje vietoje žengiančius Ščecino „King Szczecin“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose starto penkete rungtynes pradėjęs atakuojantis gynėjas Martynas Paliukėnas aikštėje praleido beveik 21 minutę bei pasižymėjo 8 taškais (1/3 dvit., 2/4 trit.), 4 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais. Tiesa, 26-erių metų krepšininkas per šį laiką išnaudojo asmeninių pražangų limitą.

Portugalijos krepšinio lygoje pergalę šventė „CAB Madeira“ komanda, kurioje rungtyniauja Arvydas Gydra. Madeiros salos klubas išvykoje 73:66 (21:17, 22:12, 16:19, 14:18) įveikė „Illiabum“ ekipą.

Šių rungtynių statistika nėra pateikiama. Madeiros krepšininkai per 14 sužaistų turų iškovojo penkias pergales ir šiuo metu žengia septintoje Portugalijos lygos turnyrinės lentelės vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)