Rezultatyviausias VTB sezono rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Per kiek daugiau nei 27 aikštėje praleistas minutes lietuvis surinko 23 taškus (2/3 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

29 naudingumo balus surinkęs Kuzia tiek šiuo statistiniu rodikliu, tiek rezultatyumu nusileido tik amerikiečiui Samui Dekkeriui. NBA patirties turintis puolėjas aikštę paliko su 27 taškais ir 33 naudingumo balais.

Starto penkete rungtynes pradėjo ir Krasnodaro klubo bei Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis. Beveik 23 minutes sužaidęs gynėjas per jas pasižymėjo 8 taškais (1/ 2 dvit., 2/5 trit.), 1 atkovotu kamuoliu bei 5 rezultatyviais perdavimais.

Lenkijos klube rezultatyviausiai pasirodė buvęs tuometinio Vilniaus „Lietuvos Ryto“ legionerius Drew Gordonas. Amerikietis surinko 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, 13 taškų pridėjo Ivica Radičius.

Dėl pergalės paplušėti teko ir tituluotajam Maskvos CSKA klubui. Rusijos sostinės ekipa Minske po trijų ketvirčių dar turėjo dviejų taškų deficitą, tačiau galiausiai palaužė vietos „Tsmoki“ krepšininkus rezultatu 94:91 (18:18, 20:30, 26:18, 30:25).

CSKA į pergalę vedė po 21 tašką surinkę amerikiečiai Darrunas Hilliardas ir Mike'as Jamesas. Tiesa, pastarasis realizavo vos 5 iš 16 metimų iš žaidimo. Baltarusijos komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo 20 Dominezo Burnetto pelnytų taškų.

Pergalė leido Krasnodaro klubui įsitvirtinti trečioje VTB pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. „Lokomotiv-Kuban“ į priekį praleidžia tik Maskvos CSKA (10-3) ir Rimo Kurtinaičio treniruojamus Maskvos srities „Khimki“ (11-1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)