Be traumuoto australo Jocko Landale'o likę žalgiriečiai dvikovą Miunchene pradėjo itin susikaupę, o geri ženklai buvo jau tai, kad pirmus savo mestus tritaškius pataikė tiek KC Riversas, tiek Nigelis Hayesas.

Trys iš eilės Artūro Milaknio tritaškiai ir spurtas 16:2 pirmame kėlinyje leido Lietuvos čempionams visiškai perimti iniciatyvą. Antrame ketvirtyje tarp komandų skirtumas buvo net 15 taškų – 30:15.

Prieš įpusėjant dvikovai prabudo aikštės šeimininkų snaiperiai, tačiau A. Milaknis, per 20 min. pelnęs 14 taškų ir pagerinęs šio sezono savo rezultatyvumo rekordą, neleido varžovams atsitiesti.

Dar agresyviau Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo žaisti po didžiosios pertraukos, o Lietuvos čempionų vedliu tapo po krepšiu siautėjantis Zachas LeDay.

„Žalgirio“ gynyba vertė varžovus klysti, o Lietuvos čempionų persvara išaugo net iki 24 taškų – 65:41. Apsukų paskutiniame ketvirtyje nemažinę Lietuvos čempionai šventė triuškinamą pergalę.

A. Milaknis ir KC Riversas sužaidė geriausias savo rungtynes šį sezoną, o Z. LeDay kone per 2 kėlinius surinko 19 taškų.

Rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo Thomas Walkupas, pelnęs dvigubą dublį – 13 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų. Amerikietis dar perėmė 3 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Žalgiris“ atliko net 29 rezultatyvius perdavimus ir pakartojo klubo rekordą. Th. Walkupas su 11 rezultatyvių perdavimų tapo antruoju „Žalgirio“ žaidėju šiame šimtmetyje pagal šį statistikos rodiklį per vienerias rungtynes.

„Žalgiris“ privertė suklysti varžovus net 20 kartų, o patys klydo tik 7 kartus.

Rungtynių statistika

„Bayern“Statistika„Žalgiris“
10/25 (40 proc.)Dvitaškiai22/37 (59,5 proc.)
13/26 (50 proc.)Tritaškiai13/28 (45,4 proc.)
14/15 (93,3 proc.)Baudos15/16 (93,8 proc.)
28Atk. kam.27
16Rez.perd.29
1Per. kam.9
20Klaidos7
3Blokai4

Kauno „Žalgiris“ buvo per plauką nuo ilgiausios pralaimėjimų serijos klubo istorijoje. Rekordinį 10 pralaimėjimų iš eilės šleifą žalgiriečiai išgyveno 2006-2007 metų sezone, kai Ainaro Bagatskio treniruojama ekipa pergalės džiaugsmo nepatyrė 2,5 mėnesio.

Kitas rungtynes Kauno „Žalgiris“ žais jau kitų metų sausio 2 dieną – namie susigrums su 4-ą vietą turnyro lentelėje užimančia Tel Avivo „Maccabi“ (11-5) komanda.

Bayern“: Danilo Barthelis 22, Paulis Zipseris 13, Petteri Koponenas ir Nihadas Dedovičius po 9, Maodo Lo 8.

Žalgiris“: Artūras Milaknis (2/2 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai) ir Zachas LeDay po 19, KC Riversas 18, Thomas Walkupas 13 (11 rez.p.), Nigelas Hayesas 12, Lukas Lekavičius 8, Martinas Gebenas 4, Edgaras Ulanovas 3, Paulius Jankūnas 2, Erikas Venskus ir Karolis Lukošiūnas po 0.