ALBA rungtynių pradžioje surengė spurtą 11:0 ir tvirtai į savo rankas perėmė rungtynių kontrolę. Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų (46:28).

Berlyno ekipai pavyko iki dvikovos pabaigos diktuoti savo sąlygas aikštėje.

Kita vertus treneriui Duško Ivanovičiui, trečią kartą sugrįžusiam prie baskų komandos vairo, tai nebuvo svajonių debiutas. Vitorijos komanda pralaimi jau penktą kartą per paskutines 6 rungtynes.

R. Giedraitis per 30 min. pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 23 naudingumo balus.

ALBA: Martinas Hermannssonas 18, Rokas Giedraitis 17, Marcus Erikssonas ir Landry Nnoko (11 atk.k.) po 11.

Baskonia“: Shavonas Shieldsas 11, Michaelis Ericas 10, Nickas Stauskas 9.

Įspūdingą pergalių seriją tęsia Madrido „Real“ (13-3) krepšininkai. Jie ketvirtadienį išvykoje 87:75 (22:18, 22:16, 22:24, 21:17) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (9-7) ekipą. Pablo Laso auklėtiniai iškovojo 11-ą pergalę iš eilės.

Aukštesnę pavarą ispanų karališkasis klubas jungė antrame kėlinyje ir po didžiosios pertraukos komandas skyrė jau 18 taškų (57:39). Atkurti intrigos žaliesiems nepavyko, Madrido komanda šventė eilinę pergalę Eurolygoje.

Panathinaikos“: Nickas Calathesas 19 (6/12 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 4/5 baudos), Jimmeris Fredette'as 18 (9 atk.k.), Ioannis Papapetrou 11.

Real“: Anthony Randolphas 22 (5/11 tritaškiai), Walteris Tavarešas 14 (14 atk.k., 32 naud.b.), Fabienas Causeuras 12.

Po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ praėjusią savaitę Maskvos srities „Chimki“ (8-8) krepšininkai kluptelėjo išvykoje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai ketvirtadienį 88:92 (24:24, 21:26, 12:24, 31:18) turėjo pripažinti Vilerbano ASVEL (8-8) ekipos pranašumą.

Aikštės šeimininkai atitrūko po didžiosios pertraukos, kai spurtavo 9:0 ir prasidėjus ketvirtam kėliniui pirmavo 19 taškų (76:57).

Visgi R. Kurtinaičio auklėtiniai sugebėjo suorganizuoti „sugrįžimą“.

Paskutiniame kėlinyje „Chimki“ pelnė 9 taškus be atsako, o likus žaisti mažiau nei 2 min. sumažino skirtumą iki minimumo – 86:87.

Likus žaisti 10 sek. Ch. Krameris nepataikė dviejų baudos metimų, kurie galėjo išlyginti rezultatą. ASVEL savo ruožtu realizavo abi baudas, o paskutiniai mesti svečių tritaškis ir dvitaškis tikslo nepasiekė.

ASVEL: Davidas Lighty 20, Jordanas Tayloras 17.

Chimki: Janis Timma 20, Jeremy Evansas ir Aleksejus Švedas po 15.