Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose turėjo Dimitrio Itoudžio auklėtiniai, po 10 minučių pirmavę 19:13, tačiau tuomet raudonoji mašina ėmė strigti.

Antrame ketvirtyje 12 taškų be atsako suvertę „dizaineriai“ ėmė diktuoti savo sąlygas aikštėje ir įpusėjus dvikovai buvo priekyje 32:39.

Po didžiosios pertraukos maskviečiai surengė spurtą 13:0 ir mėgino perimti iniciatyvą, tačiau Milano komanda turėjo atsaką – Artūras Gudaitis ir Sergio Rodriguezas likus žaisti 10 minučių iki dvikovos pabaigos sugrąžino svečiams persvarą – 59:61.

Paskutiniame kėlinyje Milano komanda nerado būdų sustabdyti įsisiautėjusį Danielį Hackettą, kurio šou užteko, kad titulą ginantis Maskvos CSKA švęstų pergalę.

D. Hackettas per 33 min. pelnė 28 taškus (4/9 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 2/2 baudos) ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą. Legionierius dar atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Įdomu, kad amerikietis vienas pataikė šešis tritaškius – tiek, kiek visa Milano ekipa per visas rungtynes.

A. Gudaitis „Armani“ komandai per 21 min. pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir surinko 17 naudingumo balų. Lietuvis pataikė pirmąjį savo tritaškį šį sezoną.

Maskvos CSKA: Danielis Hackettas 28, Mike'as Jamesas 17 (11 rez.p.), Johannesas Voigtmannas 14.

Armani“: Sergio Rodrigueazas ir Artūras Gudaitis po 13, Kalebas Tarczewskis 11 (10 atk.k.).

Kitoje dvikovoje Stambule vietos „Anadolu Efes“ (13-3) be didesnio vargo 99:79 (23:19, 25:22, 32:17, 19:21) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (11-5) krepšininkus ir nutraukė pastarųjų penkių iš eilės pergalių seriją.

Po didžiosios pertraukos spurtą 12:0 surengę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių buvo susikrovę rekordinę 23 taškų (78:55) persvarą.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (3/8 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 2/2 baudos, 21 naud.b.), Rodrigue'as Beaubois 22, Krunoslavas Simonas 19, Shane'as Larkinas 15.

Maccabi“: Jake'as Cohenas 15, Scottie Wilbekinas 12.