Pusę rungtynių priekyje žengė „geležinkeliečiai“, kurių gretose naudingai žaidė abu legionieriai iš Lietuvos Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis – pirmasis iki pertraukos pelnė 7 taškus, antrasis atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tačiau „Chimki“ visiškai dominavo trečiame ketvirtyje, laimėjęs 10 min. atkarpą 28:11.

Lemiamame kėlinyje intrigą bandė grąžinti lietuviai: penkis taškus iš eilės pelnė M. Kuzminskas, tritaškį paleido M. Kalnietis.

Netrukus Lietuvos rinktinės senbuviai įkvėpė dar vieną spurtą 18:2, kuris buvo lemiamas. Du M. Kuzminsko dvitaškiai priartino Krasnodaro klubą vieno metimo atstumu, M. Kalnietis baudų metimais išvedė saviškius į priekį, o kitoje atakoje tolimu metimu įtvirtino pranašumą.

Iš viso du buvę žalgiriečiai surinko net 42 naudingumo balus. M. Kuzminskas pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

M. Kalniečio sąskaitoje – 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų) ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Pirmą nesėkmę po 11 pergalių iš eilės VTB Vieningoje lygoje patyręs „Chimki“ vis dar pirmauja turnyre, lenkdamas antroje vietoje esantį čempioną Maskvos CSKA (9/3).

„Lokomotiv“ rikiuojasi trečias (7/4). Naujajam ekipos vairininkui Jevgenijui Pašutinui pergalė Maskvoje leido bent iš dalies reabilituotis po praėjusios savaitės fiasko Europos taurės turnyre, kuomet vieniems varžybų favoritų nepavyko iškopti į antrą etapą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (4/12 trit., 5 kl.), Jeremy Evansas 13, Jonasas Jerebko ir Anthony Gillas – po 12, Chrisas Krameris 10;

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 19, Mindaugas Kuzminskas 18, Mantas Kalnietis, Alanas Williamsas (10 atk. kam.) ir Johnny O'Bryantas – po 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (51)