Šeimininkų gretose įspūdingą mačą sužaidė Lorenzo Brownas – 34 pelnyti taškai (11/18 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud.) ir 32 naudingumo balai.

Pirmoji mačo pusė svečiams nieko blogo nežadėjo – „Olympiakos“ pirmavo 50:40.

Tragiškai trečio kėlinio antrą pusę sužaidę svečiai išbarstė dviženklę persvarą: prieš lemiamą kėlinį 63:61 priekyje buvo jau serbai.

Puikiai ketvirtą ketvirtį pradėję šeimininkai po Branko Lazičiaus dvitaškio atitrūko 71:63. Po L. Browno tritaškio likus beveik 3 min. „Crvena Zvezda“ pabėgo 85:74, o svečiai iš Graikijos per likusį laiką nebepavijo šeimininkų.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 34, Billy Baronas 17, Jamesas Gistas 8 taškai.

„Olympiakos“: Brandonas Paulas 21, Nikola Milutinovas 15, Georgios Printezis 14 taškų.

Po „Barcelonos“ pergalės Miunchene – trivaldystė

„Barcelona“ pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės bei pagal pergalių skaičių pavijo paskutiniame ture nesėkmę patyrusią Stambulo „Anadolu Efes“ (12/3) ekipą. Katalonijos klubas svečiuose 77:67 (20:16, 19:9, 17:20, 21:22) įveikė Miuncheno „Bayern“ ekipą (6/9).

Dabar po 12 pergalių turi ir Madrido „Real“, ir „Barca“, ir „Anadolu Efes“.

Buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas žaidė 21 min., pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4-is ir perėmė 2 kamuolius bei 3 kartus suklydo.

„Bayern“: Paul Zipser 19, Vladimiras Lučičius 11, Leonas Radoševičius 10 taškų.

„Barcelona“: Cory Higginsas 16 , Nikola Mirotičius 14, Brandonas Daviesas 13, Adamas Hanga (10 rez. perd.) 10 taškų.

Ketvirta iš eilės ALBA nesėkmė

Berlyno ALBA šią savaitę pergalės skonio nepatyrė: Vokietijos komanda (4/11) svečiuose 81:93 nusileido Vilerbano ASVEL ekipai (7/8).

Rokas Giedraitis žaidė 26 min., pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 18 naudingumo balų.

Naudingiau už lietuvį žaidė tik Luke Sikma – 15 taškų ir 24 naudingumo balai.

ASVEL: Davidas Lighty 14, Adreianas Payne ir Charles Kahudi po 12, Livio Jean-Charlesas 10 taškų.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17, Luke Sikma 15, Landry Nnoko 13, Rokas Giedraitis 12 taškų.

Eurolygos rikiuotė po 15 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):