Neseniai po traumos pasveikęs nugalėtojų legionierius iš Lietuvos Artūras Gudaitis pusę dvikovos buvo beveik nematomas ir vienintelius savo taškus pelnė realizavęs du baudų metimus.

Vis dėlto po pertraukos vidurio puolėjas įsibėgėjo, o kartu su juo diktuoti sąlygas ėmė ir visa Italijos komanda.

Iš viso A. Gudaitis per 15 minučių pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Buvęs žalgirietis Aaronas White'as per 14 minučių taškais nepasižymėjo.

Ispanijos ekipos neišgelbėjo Bojano Dubljevičiaus tritaškiai – keturis iš keturių pataikęs vidurio puolėjas viso surinko 20 taškų.

„Olimpia“: Amedeo Della Valle 15, Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski (10 atk. kam.) – po 13, Sergio Rodriguezas 10 (0/5 trit., 8 rez. perd.), Artūras Gudaitis 9;

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 20, Mike'as Tobey 11, Samas Van Rossomas ir Quino Colomas – po 9.

Tuo metu dviejų „ant bangos“ pakilusių komandų – Tel Avivo „Maccabi“ ir Atėnų „Panathinaikos“ – akistatoje pasislinkti į šoną teko graikams.

Atsitiesę po itin nesėkmingos pradžios Izraelio čempionai nugalėjo 88:79 (13:29, 30:17, 22:23, 23:10).

Svečiai pribloškė oponentus jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 16 taškų skirtumu. Vis dėlto kitame ketvirtyje „Maccabi“ beveik pavyko išsikapstyti iš duobės – Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai prisivijo varžovus vieno tolimo metimo atstumu.

Po didžiosios pertraukos „Panathinaikos“ vėl spurtavo, „Maccabi“ vėl reagavo ir po fantastiškų tritaškių serijos įpusėjus lemiamam kėliniui pirmą kartą išsiveržė į priekį 79:77.

Atkarpa 10:0 leido šeimininkams kontroliuoti įvykius mačo pabaigoje ir atnešė penktą pergalę paeiliui.

Atėnų klubo krepšininkų siaubu tapo puolėjas Quincy Acy, blokavęs penkis varžovų metimus, o netaiklių metimų virtine mačą pradėjęs Scottie Wilbekinas vėliau įsibėgėjo ir baigė mačą surinkęs 23 taškus.

Prasčiausią sezono mačą sužaidė „Panathinaikos“ lyderis Nickas Calathesas, atlikęs „tik“ 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs vos 3 naudingumo balus.

Graikijos čempionai (9/6) nepasinaudojo proga pasivyti „Maccabi“ (11/4) turnyro lentelėje.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (4/15 trit.), Tyleris Dorsey 16 (7 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Othello Hunteris 15, Elijah Bryantas 9;

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 24, Ioannis Papapetrou 17, Nickas Calathesas 8.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse ietis surėmė dvi Ispanijos komandos. Madrido „Real“ (12/3) svečiuose be didesnio vargo 77:55 (15:13, 30:16, 21:15, 20:11) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (6/9).

Karališkojo klubo gretose taškų pelnė 10 krepšininkų, o šeimininkai atliko vos 4 rezultatyvius perdavimus ir tritaškius metė 15 proc. tikslumu (4/26).

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 14, Tornikė Šengelija 10, Youssoupha Fallas 8 (9 atk. kam.);

„Real“: Jordanas Mickey 15 (8 atk. kam.), Rudy Fernandezas 12, Fabienas Causeuras 9.