Turkijos ekipa pirmavo nedideliu skirtumu beveik visas rungtynes iki ketvirto kėlinio vidurio, kai „Zenit“ perėmė iniciatyvą.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vėl buvo lygus (78:78), tuomet dvitaškį pataikė Gustavo Ayonas. Atsakomojoje atakoje puikios progos neišnaudojo iš vidutinio nuotolio nedengiamas pro šalį šovęs Luigi Datome.

Bet Timas Abromaitis kitoje aikštės pusėje pataikė tik vieną baudos metimą, palikdamas šeimininkams 8 sekundes. Kostui Sloukui pakako 4 – graikas šveitė tritaškį per dviejų varžovų rankas, dar kartą išlygindamas svarstykles.

Dvikovos didvyriu tapo prancūzas Andrew Albicy, užbaigęs paskutinę „Zenit“ ataką tuo pačiu būdu.

Taiklia ranka nepasižymintis gynėjas šįkart iš viso pataikė 4 iš 6 tritaškių.

Tuo metu 17 min. aikštėje praleidęs pastarojo tautietis, buvęs žalgirietis Leo Westermannas turkų gretose niekuo nepasižymėjo: prametė visus 4 metimus „iš žaidimo“, kartą suklydo, tiesa, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Joano Plazos treniruojamas Rusijos klubas (4/11) atsiplėšė nuo turnyro lentelės dugno, į paskutinę 18-ą vietą nustumdamas Kauno „Žalgirį“ (3/11), kuris turo rungtynes žais penktadienį išvykoje su Maskvos srities „Chimki“.

„Fenerbahče“ (5/10) lieka 15-oje pozicijoje.

„Fenerbahče“: Joffrey Lauvergne 18, Nikola Kaliničius 16, Kostas Sloukas 13 (6 rez. perd.), Luigi Datome ir Nando de Colo (1/7 trit., 6 rez. perd.) – po 9;

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 16 (8 rez. perd.), Andrew Albicy ir Gustavo Ayonas – po 12, Jevgenijus Voronovas 11, Timas Abromaitis 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (249)