ALBA getose Rokas Giedraitis žaidė 32 min., pelnė 15 taškų (0/2 dvit., 3/7 trit., 6/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Permainingoje kovoje lemiamo kėlinio pabaigoje arčiau pergalės buvo šeimininkai, kurie po Marcuso Erikssono dviejų tritaškių likus 1:24 min. pirmavo 68:63.

Tritaškiu atsakė Vladimiras Lučičius (68:66), bet ALBA po Makai Masono dviejų baudos metimų vėl buvo sąlyginai saugi, nes žaisti buvo likusios 15 sek.

Tuomet savo šou pradėjo Maodo Lo, likus 10 sek. pataikęs tritaškį (70:69). „Bayern“ staigiai prasižengė, o Martino Hermannssono ranka nesudrebėjo (72:69). „Bayern“ paskutinei atakai turėjo 9 sek. ir jų pakako išplėšiant pratęsimą: likus sekundei fantastišką tritaškį pataikė Maodo Lo – 72:72.

Nerezultatyviame pratęsime „Bayern“ pergalę lėmė tikslūs to paties M. Lo baudos metimai. ALBA paskutinei atakai turėjo 12 sek., bet paskutinis Nielso Giffey tolimas metimas tikslo nepasiekė.

ALBA: Makai Mason 17, Rokas Giedraitis 15, Marcus Eriksson 12, Luke Sikma 10 taškų.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 19, Greg Monroe 17, Maodo Lo 13, Danilo Barthel 10 taškų.

Eurolygos rikiuotė po 14 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):