Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 26:21, o pusę taškų (13) šeimininkams buvo pelnęs Mike'as Jamesas.

Amerikietis tempo nemažino ir antrame ketvirtyje, per kurį dar pridėjo 9 taškus, o CSKA pirmavo 52:44.

Svečiai privertė CSKA strategą Dimitrį Itoudį kiek pasinervinti: trečiame ketvirtyje po Boriso Simaničiaus tritaškio „Crvena Zvezda“ pirmąkart išsiveržė į priekį 55:54.

Po minutės pertraukėlės CSKA puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 76:62.

Ketvirto kėlinio viduryje „Crvena Zvezda“ strategas Draganas Šakota žaibiškai per minutę už kalbas gavo dvi technines pražangas ir turėjo palikti aikštę.

Rungtynių pabaigoje CSKA neleido abejoti savo pranašumu ir svečius įveikė 100:74. M. Jamesas mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas net 29 taškus bei 32 naudingumo balus.

CSKA taikliau atakavo iš visų pozicijų. Dvitaškius metė 55,3 proc. taiklumu (21/38), pataikė net 14 tritaškių (iš 27-ių, 51,9 proc.), baudas metė 88,9 proc. taiklumu (16/18).

Šeimininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (32-27), atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, svečiai – 19, be to, CSKA suklydo tik 6 kartus (serbai – 10).

CSKA: Mike James 29 (4/8 trit., 6/7 trit., 1/1 baud.), Joel Bolomboy 17 (4/5 dvit., 1/1 trit.), Nikita Kurbanovas 11.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 17, Billy Baronas 14, James Gist 8.

Eurolygos rikiuotė po 14 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):