Pirmąjį komandų tarpusavio susitikimą pirmame rate rezultatu 76:70 laimėjo Manresos komanda.

Šeimininkai labai gerai pradėjo rungtynes ir surengė keletą rezultatyvių atakų iš eilės. „Lietkabelis“ apipylė varžovus tolimais metimais ir po Mariaus Valinsko tritaškio pirmavo 19:10. Po minutės pertraukėlės Ispanijos klubas pagerino savo gynybą, tačiau gana sunkiai rinko taškus. Vis dėlto Ryano Toolsono tritaškis leido priartėti iki 18:22.

„Baxi“ krepšininkai beveik 4 minutes nesugebėjo pasižymėti, savo ruožtu, šeimininkų gretose spindėjo Tomas Dimša. Vienu metu Panevėžio klubas pirmavo net 33:18 ir nebuvo linkęs mažinti apsukų.

Visgi labai tolimą metimą smeigė Deividas Dulkys, netrukus tą patį padarė ir Williamas Magarity – 26:37. Pedro Martinezo treniruojama komanda dar labiau priartėjo, tačiau itin dažnai klydo bei prarado iniciatyvą. Du taiklūs Željko Šakičiaus metimai leido pirmauti rezultatu 47:34.

Svečiai po ilgiosios pertraukos pagerino gynybą, tačiau sparčiai rinkosi pražangas, kurias „Lietkabelis“ versdavo baudų metimais. Šeimininkai vienu metu pirmavo 16 taškų pranašumu, bet sužaidė blogą atkarpą ir po Juano Pablo Vauleto dėjimo N.Čanakas buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės – 48:55.

Tokį patį pranašumą Panevėžio klubas išlaikė ir po trijų kėlinių, būdamas priekyje 57:50.

Varžovai buvo priartėję iki 56:59, tačiau du labai svarbūs Margirio Normanto tritaškiai leido lengviau atsikvėpti. „Baxi“ ekipa pradėjo žaisti savanaudiškai, labai prastai rungtyniavo snaiperis R.Toolsonas, tad šeimininkai sugebėjo nuslopinti visus varžovų bandymus pakreipti dvikovos eigą ir iškovojo pergalę – 77:61.

D. Dulkys pralaimėjusiems per 18 min. pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/4 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartu suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Lietkabelis“: Martynas Sajus, Željko Šakičius ir Tomas Dimša po 14, Margiris Normantas ir Paulius Valinskas po 9… Vytenis Lipkevičius 5 (6 atk. kam., 5 per. kam., 16 naud. bal.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)