Trečią vietą lygoje užimantys „Armani“ krepšininkai svečiuose 71:70 (20:19, 21:22, 18:13, 12:16) palaužė trečiadienį Vilniaus „Rytą“ namuose priimsiantį Venecijos „Umana Reyer“ klubą bei pasiekė devintąją pergalę.

A. Gudaitis ant parketo praleido 6 minutes, per kurias įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį. Vidurio puolėjo pasirodymas įvertintas 1 naudingumo balu.

Rezultatyviausiai rungtyniavo 19 taškų pelnęs Sergio Rodriguezas, o mačo herojumi tapo Vladimiras Micovas, kuris likus žaisti 5 sekundes pataikė rezultatą persvėrusį ir pergalingu tapusį tritaškį.

Tuo metu Rokas Giedraitis surengė solidų pasirodymą Vokietijos taurės turnyre, kur jo atstovaujama Berlyno ALBA namuose 82:77 (17:24, 10:15, 29:19, 26:19) nugalėjo Veisenfelso „Mitteldeutscher“.

ALBA pateko į taurės pusfinalį, o prie to svariai prisidėjęs R. Giedraitis nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 21 minutę pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.).

Be to, R. Giedraitis atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir surinko 16 naudingumo balų. Rezultatyviau rungtyniavo tik Marcusas Erikssonas, pelnęs 18 taškų.