Susitikimą starto penkete pradėjęs ir aikštėje beveik 27 minutes praleidęs Kulboka per jas surinko 8 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.) bei 4 atkovotus kamuolius.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkams kėsinantis perimti iniciatyvą į savo rankas krašto puolėjas iš Lietuvos pataikė svarbų tritaškį, išlyginusį rungtynių rezultatą. Nepaisant to, antrąją lemiamo ketvirčio pusę Kulboka praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Pergalę baskų klubui atnešė puikus prancūzo Axelio Bouteille žaidimas. Bilbao ekipos lyderis į varžovų krepšį sumetė net 34 taškus. 12 pridėjo Jaylonas Brownas, po 10 – Tomas Schreineris ir Benas Lammersas.

Šeimininkų komandoje naudingiausiai pasirodė po 15 taškų surinkę J. P. Tokoto ir Ferranas Bassas, o Earlas Clarkas, Bruno Fitipaldo ir Vitoras Benite pelnė po 14 taškų. Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionerius Augusto Lima per daugiau nei 20 sužaistų minučių pasižymėjo 8 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais.

Dar įtemptesnį mūšį Badalonijoje laimėjo Manresos „Baxi“ (4-9) krepšininkai. Svečių komanda vietos „Joventut“ (7-6) palaužė tik po pratęsimo – 106:104 (22:21, 15:27, 31:22, 23:21, 15:13).

Rungtynes svečių komandos startiniame penkete pradėjo gynėjas Deividas Dulkys. Jau trečiame kėlinuke ketvirtąją asmeninę pražangą užsidirbęs lietuvis lemiamo ketvirčio viduryje buvo nubaustas penktuoju taisyklių pažeidimu ir baigė savo pasirodymą anksčiau laiko.

Per 19 sužaistų minučių Dulkys surinko 7 taškus (2/2 dvit., 1/7 trit.) bei 6 atkovotus kamuolius. Sėkmingiausiai svečių komandoje rungtyniavo Ryanas Toolsonas, pelnęs 30 taškų, 12 pridėjo veteranas Eulis Baezas, o pergalingą metimą pataikęs Davidas Kravishas pasižymėjo 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 29 slovėno Klemeno Prepeličiaus pelnyti taškai.

Kitų rungtynių rezultatai:

Andoros „Morabanc“ (7-6) – Tenerifės „Iberostar“ (8-5) 76:86 (15:22, 21:24, 26:20, 14:20)

„Morabanc“: Dejanas Todorovičius ir Dejanas Musli (10 atk.kam.) po 16, Frantzas Massenatas 13, Clevinas Hannah 12 taškų.

„Iberostar“: Santi Yusta 19, Marcelinho Huertas 14 (7 rez.perd.), Danielis Diezas 13, Giorgi Šermadinis 12 taškų.

„Real Betis“ (3-10) – Madrido „Real“ (11-2) 64:84 (10:26, 15:15, 17:21, 22:22)

„Real Betis“: Demitrius Congeris 20, Ebuka Izundu 10 taškų.

„Real“: Fabienas Causeuras 18 (4/6 trit.), Trey Thompkinsas 16, J. C. Carrollas 12 taškų.