Eurolygos rungtynių pabaigoje savo pranašumą įrodžiusi „Barcelona“ namuose šventė pergalę 98:86 (28:23, 27:24, 16:18, 27:21) bei nutraukė Graikijos superklubo keturių laimėjimų seriją.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Svetislavo Pesičiaus kariauna pirmavo tik 81:77, tačiau tuomet šeimininkai surengė pergalingą spurtą 13:4 bei atitrūkę 94:81 atgal nebesižvalgė.

Vien per pirmąjį kėlinį 12 taškų pelnęs, o rungtynes itin efektingu dėjimu pabaigęs N. Mirotičius iš viso per 29 minutes įmetė 23 taškus (5/6 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23, Malcolmas Delaney 17, Brandonas Daviesas 12, Ante Tomičius 9.

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette'as 19, Nickas Calathesas 13 (13 rez. perd.), DeShaunas Thomasas 12.

Turnyrinė lentelė po 13 turų:
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)