Trečiajame kėlinyje subyrėję ir varžovus negrįžtamai į priekį paleidę „Armani“ krepšininkai išvykoje 82:89 (24:20, 21:18, 16:32, 21:19) krito prieš Vilerbano ASVEL (6-7) bei patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Kairės rankos riešo traumą išsigydęs A. Gudaitis per 14 minučių spėjo pelnyti 12 taškų (2/5 dvit., 8/9 baud.), atkovojo kamuolį, blokavo varžovo metimą, du kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

ASVEL: David Lighty 19, Jordanas Tayloras 18, Edwinas Jacksonas, Charlesas Kahudi ir Livio Jean-Charlesas po 9.

„Armani“: Luisas Scola 14, Sergio Rodriguezas 13 (10 rez. perd.), Kalebas Tarčevskis ir Artūras Gudaitis po 12.

Miunchene penktadienio vakarą susitiko vienas paskutinių vietų turnyrinėje lentelėje užimančios „Bayern“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-10) komandos. Pergalę 77:69 (14:15, 23:20, 24:15, 16:19) šventė bavarai.

Rusus dugne palikusi Vokietijos ekipa pamatus pergalei padėjo trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 12:3 bei įgijo dviženklę persvarą 49:38. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Bayern“ pirmavo jau 66:52 ir klaustukų nepaliko.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 17 (25 n.b.), Gregas Monroe 12, Diego Flaccadori, Maodo Lo ir Petteri Koponenas po 11.

„Zenit“: Alexas Renfroe 18, Timas Abromaitis 13, Andrew Albicy 7, Vladislavas Truškinas 6.

Turnyrinė lentelė po 13 turų:
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)