Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rezultatyviose rungtynėse namuose krito 82:86 (21:19, 27:28, 9:17, 25:22) bei patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas. „Basket“ į priekį vedė karjeros mačą sužaidęs Louisas Labeyrie, kurio sąskaitoje – 22 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai.

Kauniečiai pustrečio kėlinio laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau įgyti didesnio pranašumo nei 7 taškai nepavyko – „Basket“ nuolat laikėsi greta ir žaidė taškas į tašką.

Susitikimo lūžis įvyko trečiojo ketvirčio pabaigoje, kai ispanai laimėjo atkarpą 11:2 bei išsiveržė į priekį 64:57. Ne ką prasčiau ketvirtąjį kėlinį pradėję svečiai netrukus įgijo ir dviženklę persvarą 72:59.

Lemiamo ketvirčio viduryje K.C. Riversas galiausiai, tryliktuoju bandymu, pataikė pirmąjį savo tritaškį Eurolygoje vilkint „Žalgirio“ aprangą (64:72), o tai sugrąžino šeimininkus į kovą.

11:3 spurtavęs „Žalgiris“ prisivijo Valensijos klubą 70:75, tačiau priešpaskutinę minutę ketvirtąjį savo tritaškį pataikęs Louisas Labeyrie leido svečiams pasijausti saugiai – 78:70.

Paskutinę minutę Kauno ekipa dar mėgino kilti į lemiamą šturmą, tačiau neklydę ispanai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16, Thomasas Walkupas 15 (7 rez. perd.), Jockas Landale'as 12, Zahas LeDay 10, Artūras Milaknis 9, Lukas Lekavičius ir K.C. Riversas (2/8 trit.) po 8, Paulius Jankūnas ir Nigelas Hayesas po 2, Martinas Gebenas 0.

„Basket“: Louisas Labeyrie 22, Quino Colomas 12 (9 rez. perd.), Maurice'as Ndouras 9, Bojanas Dubljevičius, Aaronas Doornekampas, Alberto Abalde ir Samas Van Rossomas po 8.

Turnyrinė lentelė po 13 turų:
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)