Pirmąją rungtynių dalį abi komandos kovojo taškas į tašką, tačiau po didžiosios pertraukos savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti „Anadolu Efes“.

Shane'o Larkino traukiami svečiai po trijų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (59:49), o įpusėjus ketvirtajam skirtumas išaugo iki 17 taškų (73:56).

Željko Obradovičiaus auklėtinių puolimo mašina užsivedė tik pačioje pabaigoje, skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (71:76), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo pasiekti aikštės šeimininkai. Stambule ketvirtadienį geresnė komanda buvo pergalę šventusi „Anadolu Efes“.

Kita savaitė Eurolygoje bus dviguba. „Anadolu“ Efes“ gruodžio 17 dieną Kaune žais su „Žalgiriu“, o gruodžio 20 dieną – namie su Maskvos CSKA. Stambulo „Fenerbahče“ gruodžio 17 dieną išvykoje susigrums su Atėnų „Panathinaikos“, o gruodžio 19 dieną – namie su Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkais.

Fenerbahce“: Derrickas Williamsas 16, Nando De Colo 13, Kostas Sloukas 12, Luigi Datome, Nikola Kaliničius po 10.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 22 (9 atk.k.), Shane'as Larkinas 20, Sertacas Sanli 15, Chrisas Singletonas 9, Vasilije Micičius 6.

Trijų iš eilės pergalių „Crvena Zvezda“ (5-8) seriją Belgrade nutraukė lietuvių kilmės amerikiečio Niko Stausko vedama Vitorijos „Baskonia“ (6-7), kuri ketvirtadienį išvykoje šventė pergalę 72:64 (20:14, 12:17, 24:12, 16:21).

Nugalėtojus į pergalę vedė N. Stauskas ir Tonrike Šengelija, pelnę atitinkamai 22 ir 19 taškų.

Belgrado „Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 20, Billy Baronas 9, Ognjenas Kuzmičius 8.

Vitorijos „Baskonia“: Nikas Stauskas 22 (2/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 6/8 baudos, 22 naud.b.), Tornike Šengelija 19 (8 atk.k.), Ilimane Diopas 9.

Eurolygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikova Tel Avive buvo itin atkakli. Savo aikštėje praėjusią savaitę tik po pratęsimo ir stebuklingo Mike'o Jameso metimo Kauno „Žalgirį“ įveikę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai (8-5) ketvirtadienį išvykoje 80:90 (29:20, 23:25, 12:21, 16:24) nusileido „Maccabi“ (9-4) krepšininkams.

CSKA sėkmingai žaidė pirmoje dvikovos dalyje, turėjo net 14 taškų persvarą (44:30), tačiau po didžiosios pertraukos Eurolygos čempionų titulą ginančios ekipos žaidimas sugriuvo.

Dvikovos baigtis sprendėsi pačioje pabaigoje, kai nedovanotinai klydę ir nepataikę CSKA žaidėjai lemiamą minutę leido aikštės šeimininkams išsaugoti pergalę savo rankose.

Tel Avivo „Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (5 atk.k., 9 rez.p., 33 naud.b.), Othello Hunteris 20, Elijah Bryantas 14, Yovelis Zoosmanas 13, Quincy Acy 11.

Maskvos CSKA: Mike'as Jamesas 22, Kyle'as Hinesas 14, Janis Stelniekas 10, Joelis Bolomboy 9.

Aštuntą pergalę iš eilės Eurolygos 13-o turo rungtynėse ketvirtadienį iškovojo Madrido „Real“ (10-3). Pablo Laso auklėtiniai namie 93:77 (21:10, 20:20, 31:18, 21:29) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo „Olympiakos“ (5-8) komandą.

Beveik nuo pat dvikovos pradžios aikštėje dominavę „Real“ krepšininkai didino skirtumą, kuris po didžiosios pertraukos pasiekė 26 taškų ribą (74:48).

Svečių mėginimai vytis varžovus baigdavosi vos prasidėję, o formalumus paskutiniame kėlinyje tvarkęs ispanų karališkasis klubas gražiais epizodais smagino sirgalius.

Madrido „Real“: Fabienas Causeir 18, Anthony Randolphas ir Facundo Campazzo po 15, Trey Thompkinsas 12, Rudy Fernandezas 10.

Pirėjo „Olympiakos“: Willas Cherry ir Saša Vezenkovas po 12, Tayloras Rochestie ir Willie Reedas po 11.