Joano Plazos auklėtiniai pirmame kėlinyje nesulaikė „Chimki“ puolimo: svečiai pirmą ketvirtį laimėjo net 33:18.

Tačiau „Zenit“ kantriai vijosi „Chimki“ krepšininkus, trečio kėlinio viduryje šeimininkai atsiliko koviniu 5-ių taškų skirtumu (64:69, 66:71), o po Timo Abromaičio baudų metimų prieš lemiamą kėlinį pirmą kartą išsiveržė į priekį 78:77.

Bet ketvirtame kėlinyje „Zenit“ pirmavo vos pirmas kelias minutes. Aleksejaus Švedo vedama „Chimki“ kėlinio viduryje atitrūko ir likus porai minučių iki mačo pabaigos nutolo gana saugiu atstumu – 100:87.

„Zenit“ anksčiau laiko rankų nenuleido, šeimininkai likus 38 sek. skirtumą sumažino iki 5 taškų (99:104), tačiau stebuklo nesukūrė ir pralaimėjo R. Kurtinaičio auklėtiniams 101:108 (18:33, 26:22, 34:22, 23:31).

Be nuostolių VTB lygos fronte žengianti „Chimki“ iškovojo 10-ą pergalę iš eilės. „Zenit“ patyrė šeštą nesėkmę (4/6) ir užima 8-ą poziciją. Ši nesėkmė dar labiau susilpnino J. Plazos pozicijas: kiek anksčiau skelbėme, kad „Zenit“ jau dairosi ispanui pamainos.

„Chimki“ gretose 30 taškų pelnė A. Švedas (7/12 dvit., 2/7 trit., 10/10 baudos), atliko net 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko net 34 naudingumo balus.

„Zenit“: Tim Abromaitis 23 (4/7 trit.), Gustavo Ayonas 18 (7/9 dvit.), Alex Renfroe 17 (10 rez. perd.), Austinas Hollinsas 12 taškų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 30, Sergejus Karasiovas 20, Anthony Gillas 15, Devin Booker 14 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)