Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 89:70 (15:17, 27:18, 25:16, 22:19) nugalėjo Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parma“ (3-7) komandą.

„Žalgirį“ paskutinę pratęsimo sekundę Maskvoje paskandinęs Mike'as Jamesas siautėjo ir Permėje. Amerikietis per 26 minutes pelnė 27 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų surinkęs Lorenzo Williamsas, o krepšininkams iš Lietuvos rungtynės nebuvo sėkmingos.

Adas Juškevičius ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu Eigirdas Žukauskas per 19 minučių nepelnė nė taško (0/2 dvit., 0/1 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius bei sukrapštė 1 naudingumo balą.