Susitikimą vilniečiai pradėjo Einaro Tubučio taškais iš po krepšio. Po taiklių tolimų Ado Šimonio bei Einaro Tubučio šūvių, „Perlo“ krepšininkai išsiveržė į priekį 10:6. Augustui Marčiulioniui prasižengus antrąjį kartą, jį pakeitė Jokūbas Rubinas. Erikas Jermolajevas, pataikęs metimą su varžovų pražanga bei realizavęs baudos metimą, sugrąžino savo komandai minimalų pranašumą 16:15.

Adas Šimonis, išprovokavęs varžovų pražangą, baudų metimais sušvelnino savo komandos atsilikimą iki minimalaus 23:24. Pasibaigus pirmajam kėliniui, vilniečiai turėjo 3 taškų deficitą 25:28.

Sužaidus pusantros minutės antrajame kėlinyje, vilniečiai buvo išprovokavę net 3 varžovų pražangas. Andreas Kalogiros, pataikęs tolimą metimą, per puse sumažino savo komandos atsilikimą 30:33. Augustas Marčiulionis atliko įspūdingą perdavimą pro nugarą Andreas Kalogiros, kuris pelnė taškus iš po krepšio ir sumažino komandos atsilikimą iki minimalaus 36:37.

Pataikęs tolimą metimą iš krašto, Jokūbas Rubinas išvedė Vilniaus „Perlo“ ekipą į priekį 43:41. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, vilniečiai turėjo 4 taškų pranašumą 48:44. „Perlo“ krepšininkai perėmė 7 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

Trečiąjį kėlinį efektyviai pradėjo Einaras Tubutis, kuris dėjimu pataisė netaiklų savo komandos draugo metimą bei sekančioje atakoje blokavo varžovų metimą. Po kelių atakų, Einaras realizavo ir tolimą metimą, po kurio rezultatas buvo 53:47. Varžovams spurtavus 7:0, Vilniaus komandos vyriausiasis treneris paprašė minutės pertraukėlės.

Trečiame kėlinyje likus žaisti 3 min. Ą. Tubelis išprovokavo nesportinę varžovų pražangą. Į lemiamą kėlinį vilniečiai iškeliavo turėdami 5 taškų deficitą – 64:69.

Ketvirtame ketvirtyje komandą į priekį išvedė Andreas Kalogiros, pataikęs abu baudų metimus 72:71. Netrukus jis pataikė svarbų tritaškį, kuris sugrąžino jo komandai minimalų pranašumą. Kėlinio pabaigoje kova vyko taškas į tašką.

Tiksint paskutinei minutei A. Marčiulionis pataikė tritaškį Jameso Hardeno stiliumi ir išlygino rezultatą (85:85), o paskui realizavo vieną baudą iš dviejų. Galiausiai vilniečiai šventė pergalę 88:86.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 22 (4/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/7 baudos, 8 rez. perd., 1 klaida), Einaras Tubutis 18 (10 atk. kam.), Andreas Kalogiros 17 (5 atk. kam), Ąžuolas Tubelis 10 taškų (4/16 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos, 7 atk. kam.).

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 21 (9 rez. perd.), Ignas Lukošius 17 (4 blokai), Dominykas Bučas 13 taškų.