Tobulas rungtynes žaidusi CSKA dviženklį pranašumą susikrovė antrame ketvirtyje ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 51:38.

Po pertraukos CSKA tik tolo nuo šeimininkų ir prieš lemiamą kėlinį atitrūko net 76:50.

Ketvirtame ketvirtyje CSKA mėgavosi žaidimu, Kyle‘as Hinesas pralinksmino komandos draugus pataikydamas savo pirmą tritaškį Eurolygoje.

Kamuolį kontroliuojant „Barcelonai“ mačo pabaigoje sirgaliai ėmė švilpti saviškiams, dalis jų nelaukė košmariškų rungtynių pabaigos bei anksčiau laiko paliko areną.

7-ą pergalę iškovojęs Maskvos klubas kitą savaitę namuose lauks į nesėkmių liūną įpuolusio Kauno „Žalgirio“ (3/8) vizito.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas (8/11 dvit.) ir Nikola Mirotičius (3/3 dvit.) po 19, Adamas Hanga 10.

CSKA: Mike‘as Jamesas 14 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Darrunas Hilliardas 13 (3/6 trit.), Nikita Kurbanovas ir Kyle‘as Hinesas po 12, Janis Strelnieks ir Johannesas Voigtmannas po 10.

Kitose rungtynėse naujokė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/9) namuose priėmė puikią sportinę formą demonstruojančią Madrido „Real“ ekipą (8/3) ir jai nusileido 71:86 (19:22, 18:22, 19:22, 15:20).

Po pirmosios mačo pusės „Zenit“ sirgaliai neturėjo preteksto labai liūdėti – „Zenit“ atsiliko 37:44. Didžiausios bėdos šeimininkų laukė trečio kėlinio pradžioje.

Po ilgosios pertraukos per pirmąsias 4 minutes „Zenit“ nepelnė nė taško, o „Real“ spurtavo 13:0 bei atitrūko 20 taškų pranašumu (57:37).

„Zenit“ pavyko skirtumą sumažinti perpus, tačiau „Real“ į bet kokius varžovų bandymus priartėti turėjo savo atsaką.

„Real“ iškovojo 6-ąją pergalę paeiliui – 86:71. Joano Plazos auklėtiniai patyrė 6-ą nesėkmę iš eilės. Tik 2 pergales savo sąskaitoje turinti „Zenit“ užima paskutinę 18-ą vietą, „Real“ kyla į trečią poziciją.

Penkis sezonus iki šios vasaros „Real“ ekipoje praleidęs Gustavo Ayonas pralaimėtojams per 25 min. pelnė 18 taškų (9/19 dvit.).

„Real“ gretose rezultatyviausiai žaidė argentinietis Facundo Campazzo – 19 taškų (3/3 dvit., 3/8 trit., 4/4 baudos, 6 rezul. perdavimai).

„Zenit“: Gustavo Ayonas 18 (9/19 dvit., 10 atkov. kam., 4 klaidos), Jevgenijus Voronovas 17, Willas Thomas 13.

„Real“: Facundo Campazzo 19, Gabrielis Deckas 15 (8 atkov. kam., 2 rez. perd., 25 naudingum balai), Fabienas Causeuras ir Rudy Fernandezas po 11.

Eurolygos rikiuotė po 11 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):