Pirmoje rungtynių pusėje žaidimas vyko spurtais – visų pirma kiek pabėgo „Neptūnas“ (14:9), tačiau tada spurtavo svečiai ir prieš pirmojo kėlinio pabaigą spėjo susikurti ir dviženklę persvarą (25:14).

Antrajame ketvirtyje Klaipėdos ekipa sugrįžo į rungtynes ir į ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo svečiams pirmaujant jau vos dviem taškais (45:43).

Banguotose rungtynėse svečiai po pertraukos bandė atitrūkti (59:49), tačiau tada sekusi minutės pertraukėlė buvo naudinga uostamiesčio komandai – Tomas Delininkaitis šovė tritaškį, Matas Jogėla galingai įkrovė iš viršaus ir Tomo Rinkevičiaus ekipa vėl priartėjo (61:65).

Paskutiniame ketvirtyje niekur nedingo ir toliau – įpusėjus kėliniui vilniečiai vis dar buvo priekyje, bet jau tik vienu tašku (74:73), tačiau netrukus dvitaškį su pražanga pridėjo solidžias rungtynes žaidęs Andre Williamsonas, iš toli dar kartą pataikė T. Delininkaitis ir šeimininkai išsiveržė į priekį (79:74).

Vėliau „Ryto“ krepšininkai ne kartą turėjo galimybę atsilikimą mažinti baudų metimais, tačiau šie skriejo pro šalį, o dar kartą iš po krepšio pataikęs A. Williamsonas iš esmės atsakė į paskutinius dar likusius klausimus (87:81).

Uostamiesčio ekipą į pergalę vedė geriausias karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Andre Williamsonas. Šis varė į neviltį svečių aukštaūgius ir pagerinęs sezono asmeninius taškų (19), atkovotų kamuolių (10) bei naudingumo balų (23) rekordus.

Vilniečių nuo nesėkmės neišgelbėjo ir geriausias savo rungtynes vilniečių gretose šiame sezone sužaidęs Arnas Butkevičius.

Šis į buvusios komandos krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus. Verta paminėti, jog tuos 26 naudingumo balus krašto puolėjas buvo surinkęs dar pirmoje rungtynių dalyje.

„Neptūnas“: A. Williamsonas 19 (10 atk. kam.), T. Delininkaitis 16 (4/4 trit.), Deividas Gailius 11, Tadas Sedekerskis 10;

„Rytas“: A. Butkevičius 16, Pako Cruzas 14, Dovis Bičkauskis 13, Tu Holloway 12.