CSKA nuo varžovų pabėgo antroje mačo pusėje, trečio kėlinio pabaigoje po Janio Strelnieko tritaškio šeimininkai atitrūko 14 taškų (63:49).

Prieš lemiamą kėlinį CSKA pirmavo 64:49.

Vienoje iš minučių pertraukėlių Željko Obradovičius įsiutęs savo auklėtinius siuntė velniop.

„Velniop jus! Velniop Gigi Datome, gėda tau!“, – šaukė strategas.

Visgi stratego keiksmai nepadėjo. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai vadelių neatleido ir Ž. Obradovičiaus auklėtinius sutriuškino 88:70.
Šeimininkus į pergalę vedė Mike'as Jamesas bei latvis Janis Strelnieks, kurie pasiekė asmeninius naudingumo rekordus.

M. Jamesas per 30 min. pelnė 31 tašką, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko net 38 naudingumo balus.

Latvis žaidė 23 min., pelnė 23 taškus ir fiksavo 29 naudingumo balus.

CSKA: Mike James 31 (2/4 dvit., 6/8 trit., 9/9 baud., 38 naud. bal.), Janis Strelnieks 23 (4/6 trit.).

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20, Derrickas Williams 19.

Po pergalės CSKA sąskaitoje 6 pergalės ir 2 nesėkmės, Rusijos klubas su dar 5-iomis komandomis dalinasi 1-6 vietomis, „Fenerbahče“ (2/6) – 15-oje pozicijoje.

Kitose vakaro rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/6) namuose po pratęsimo 72:74 (16:14, 20:18, 18:15, 11:18, 7:9) pralaimėjo Vilerbano ASVEL (5/3) ekipai.

Prancūzai iškovojo jau 5-ą pergalę sezone bei pakilo į 8-ą vietą, serbų klubas patyrė 6-ą nesėkmę.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 16, Lorenzo Brownas 15, Dejanas Davidovacas 11 taškų.

ASVEL: Livio Jean-Charles 20, Tonye Jekiri 18, Edwin Jackson 11 taškų.

Paskutiniame turo mače Valensijos „Basket“ namuose net 82:56 (20:16, 19:13, 20:18, 23:9) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ ekipą (3/5) bei pasiekė antrą pergalę.

„Basket“: Vanja Marinkovič 19, Brockas Motumas 14, Guillemas Vives 13, Bojanas Dubljevičius 11.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 14, Maodo Lo 11, Petteri Koponenas 9.

Eurolygos rikiuotė po 8 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai, taškų santykis):