Iškart stipriai atsilikęs „Neptūnas“ giliausioje duobėje atsidūrė antro kėlinio viduryje, kuomet šeimininkai įgijo net 25 taškų pranašumą (43:18).

Nors vėliau žaidimas apsilygino, o ketvirtame kėlinyje klaipėdiečiai priartėjo iki 11 taškų (77:88), paskutinėmis mačo minutėmis Bonos ekipa vėl padidino persvarą ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui“ (3/2) 16 taškų pelnė Gytis Masiulis (9/9 baudos, 8 atk. kam.), po 12 – Andre Williamsonas (6/8 dvitaškiai) ir Tadas Sedekerskis (4/4 dvitaškiai, 4/4 baudos), 11 – Matas Jogėla (3/12 metimai iš žaidimo), 10 – Tomas Delininkaitis, 9 – Osvaldas Olisevičius.

Bonos komandoje (3/2) rezultatyviausiai žaidė Stephenas Zimmermanas. Jo sąskaitoje – 19 taškų. Po 13 taškų pridėjo Benjaminas Simonsas ir Martinas Breunigas, po 11 – Anthony DiLeo ir Yormanas Polas Bartolo.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 20 dieną namuose su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)