Taškas į tašką vykusioje dvikovoje iki ketvirto kėlinuko pabaigos likus kiek daugiau nei šešioms minutėms Prancūzijos atstovai persvėrė rezultatą savo naudai – 58:57. Visgi tuomet šeimininkai net keturias žaidimo minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudoję raudonarmiečiai sumetė 5 taškus be atsako ir atitrūko dviejų atakų atstumu.

Prasidėjus paskutinei minutei CSKA vis dar pirmavo dviejų taškų skirtumu, tačiau pergalę įtvirtinti galėjusio Mike'o Jameso metimas buvo netikslus. Triukšmingai savų žiūrovų palaikyti prancūzai atsakė tiksliu Jordano Tayloro tritaškiu, persvėrusiu rezultatą šeimininkų naudai – 67:66.

Lemiamą ataką svečiai ir vėl patikėjo Jamesui, tačiau ilgai kamuolį kontroliavęs amerikietis išdegino visas 13 sekundžių, o rungtynes užbaigė netaikliu metimu po driblingo iš vidutinio nuotolio.

Nuaidėjus finalinei sirenai ASVEL leidosi šokti pergalės šokį – Vilerbano klubas savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes.

ASVEL: Rihardas Lomazas 15 (7/7 baud.), Jordanas Tayloras 14 (7 rez.perd.), Edwinas Jacksonas, Tonye Jekiri, Livio Jean-Charlesas ir Davidas Lighty po 8 taškus.

CSKA: Mike'as Jamesas 14 (6/13 dvit., 0/3 trit.), Janis Strelniekas 11, Johannesas Voigtmannas ir Kyle'as Hinesas po 10 taškų.

Pergale penktadienio vakarą džiaugėsi ir Atėnų „Panathinaikos“ (4-3) ekipa. Graikijos sostinės klubas namuose 91:80 (26:18, 19:17, 23:29, 23:16) įveikė vieną iš turnyro autsaiderių „Valencia“ (1-6).

Didžiąją rungtynių dalį dviženkliu skirtumu atsilikę svečiai iš Ispanijos trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 13:4 ir sumažino savo deficitą iki minimalaus, tačiau „Panathinaikos“ sugebėjo susigrąžinti rungtynių kontrolę ir švęsti įtikinamą pergalę.

„Valencios“ neišgelbėjo fantastiškas Jordano Loydo pasirodymas. Gynėjas pelnė 27 taškus (5/7 dvit., 3/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus ir viso surinko net 41 naudingumo balą.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas per kiek daugiau nei 10 sužaistų minučių pasižymėjo 3 taškais.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 19, Tyrese'as Rice'as 14, Nickas Calathesas 13 (12 atk.kam., 9 rez.perd.), Jimmeras Fredette'as 12, Wesley Johnsonas 11 taškų.

„Valencia“: Jordanas Loydas 27, Bojanas Dubljevičius 11, Quino Colomas 10 taškų.