Antrojo kėlinio pradžioje spurtą 12:0 surengę „Maccabi“ krepšininkai iniciatyvos iš rankų nepaleido ir skirtumas tarp komandų tik didėjo.

Ketvirtajame kėlinyje ALBA buvo tiesiog triuškinama – Tel Avivo ekipos pranašumas pasiekė 36 taškus (93:57).

Rokas Giedraitis svečiams per 19 min. pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2,3 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, perėmė du kamuolius, dukart suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik po 14 taškų surinkę Peytonas Siva ir Tyleris Cavanaughas.

ALBA padarė net 20 klaidų, o aikštės šeimininkai tritaškius metė 50 proc. taiklumu – 11/22.

Maccabi“: Johnas Dibartolomeo 19, Scottie Wilbekinas 16, Tarikas Blackas 13, Tyleris Dorsey 12, Omri Casspi 10.

ALBA: Peytonas Siva ir Tyleris Cavanaughas po 14, Rokas Giedraitis 12, Nielsas Giffey 9.

Šeštą pergalę iš eilės ketvirtadienį savo aikštėje iškovojo Milano „Armani“ (6-1) komanda. Ettore Messinos auklėtiniai 81:74 (14:19, 26:15, 16:19, 25:21) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (3-4) ekipą.

Iniciatyvą iš varžovų „Armani“ perėmė antrame kėlinyje ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos, kur savo pranašumą po spurto 17:0 pavertė triuškinamu (73:55).

Artūras Gudaitis per 12 min. pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Varžovų komandoje puikiai pasirodė lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas. Jis per 20 min. pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir buvo rezultatyviausias Vitorijos ekipoje.

Armani“: Amedeo Della Valle 15, Sergio Rodriguezas 13, Michaelis Rollas ir Vladimiras Micovas po 12, Luisas Scola ir Kalebas Tarczewskis po 6.

Baskonia“: Nikas Stauskas 15 (3/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), Youssoupha Fallas ir Pierria Henry po 13, Tornike Šengelija 12 (9 atk.k.).