Pirmą kėlinį sėkmingiau pradėjo ir baigė „Olympiakos“ komanda, tačiau spurtą antrame kėlinyje 11:0 surengę svečiai atvėrė prarają – įpusėjus dvikovai „Anadolu Efes“ pirmavo 18 taškų (35:53).

Aikštės šeimininkai sukandę dantis ėmė mažinti skirtumą ir po dviejų Brandono Paulo tritaškių intriga atgijo – 61:68.

Vis dėlto pergalės Stambulo ekipa iš rankų neišleido.

Rungtynėse nepasirodė Mindaugas Kuzminskas, veiksmą aikštėje stebėjęs nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Olympiakos“: Brandonas Paulas 15, Georgias Printezis 14, Nikola Milutinovas 10 (13 atk.k.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 27 (6/9 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 5 rez.p., 27 naud.b.), Shane'as Larkinas 24 (31 naud.b.), Rodrigue'as Beaubois ir Bryantas Dunstonas po 10.

Lapkričio 15 dieną Pirėjo komanda savo aikštėje žais su Kauno „Žalgiriu“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)