Po dviejų kėlinių „Astana“ turėjo 18-os taškų pranašumą (57:39), tačiau prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė tik taškas (72:71).

Iki pagrindinio rungtynių laiko svečiai iš Sankt Peterburgo atsiliko 93:96. Tačiau paskutinę sekundę rezultatą tolimu šūviu išlygino Dmitrijus Chvostovas.

Pratęsime arčiau pergalės buvo „Zenit“, likus pusei minutės po Willo Thomaso dvitaškio svečiai pirmavo 108:106.

Lemiamoje atakoje iniciatyvos ėmėsi Isaiah Whiteheadas, kuris beveik visą atakos laiką kontroliavo kamuolį ir jai besibaigiant švystetėjo tolimą tritaškį – kamuolys skrodė tinklelį ir išvedė šeimininkus į priekį 109:108.

Per likusias 5 sek. „Zenit“ sėkmingos atakos nesukūrė, nors „Žalgirio“ skriaudikas Mateuszas Ponitka turėjo gerą progą: jo iš arti paleistas dvitaškis tikslo nepasiekė.

„Zenit“ praėjusią savaitę žaidė pratęsimą Kaune: Eurolygos V ture 82:70 įveikė „Žalgirį“.

VTB lygoje „Zenit“ užima tik 9-ą vietą (2/4), „Astana“ – 7-a (2/2).

„Astana“ Dušanas Rističius 30 (12/15 dvit., 2/2 trit.), Jeremiah Hillas 25 (5/11 trit., 8 rez. perd.), Isaiah Whitehead 20, Malcolmas Hillas 15.

„Zenit“: Austin Hollinsas 22 (5/13 trit.), Dmitrijus Chvostovas 20 (6/9 trit.), Gustavo Ayonas 17 (7/11 dvit., 3/6 baud.).

Šią savaitę „Zenit“ Eurolygoje ketvirtadienį priims Rimo Kurtinaičio vadovaujamą „Chimki“.

Kitose VTB lygos rungtynėse pirmadienį Maskvos CSKA (4/2) 103:79 (18:16, 28:16, 27:31, 30:16) įveikė Saratovo „Avtodor“ (0/4). CSKA su 4 pergalėmis užima 5-ą vietą, „Avtodor“ – paskutinė 13-a.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)