Be pralaimėjimų žygiuojantys „Real“ krepšininkai atkakliame trileryje svečiuose 91:89 (23:21, 24:13, 18:36, 26:19) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (3-4).

„Karališkajam“ klubui pergalę dvitaškiu metimu su sirena išplėšė argentinietis Gabrielis Deckas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus įmetęs Anthony Randolphas ir 15 pridėjęs Sergio Llullas. Šeimininkams 20 taškų surinko Tornike Shengelia.

Tuo metu „Barcelona“ tik paskutinėmis minutėmis 87:74 (23:24, 18:18, 25:18, 21:14) palaužė Fuenlabrados „Montakit“ (2-5) pasiprešinimą.

Katalonai ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo tik 75:72, tačiau viską išsprendė lemiamu spurtu 12:2.

Prieš pajėgius varžovus nepavyko sublizgėti „Montakit“ centrui Egidijui Mockevičiui, kuris per 13 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė po 12 taškų pelnę Brandonas Daviesas ir Malcolmas Delaney bei 11 pridėjęs Nikola Mirotičius.