Tayloro Jenkinso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 105:114 (24:31, 23:14, 22:37, 36:32) nusileido Finikso „Suns“ (4-2) klubui.

J. Valančiūnas per 24 minutes įmetė 13 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas pataikė ketvirtąjį sezono tritaškį. Jo sezono taiklumas yra 40 proc. (4/10).

Nuo pralaimėjimo negelbėjo ir solidus Ja Moranto žaidimas. Naujokas per 29 minutes pelnė 24 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 3 kamuolius.

Per trečiąjį kėlinį 11 kartų suklydusi Memfio ekipa leido varžovams spurtuoti 16:4 bei nutolti 73:59. Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai varžovų jau nebesugavo.

„Grizzlies”: Ja Morantas 24, Brandonas Clarke'as (11 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 16, Jonas Valančiūnas 13.

„Suns“: Devinas Bookeris 21, Aaronas Baynesas 20, Kelly Oubre 15, Frankas Kaminsky 14, Ricky Rubio 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)