Po pirmo kėlinio švieslentė fiksavo lygų rezultatą. Antrame ketvirtyje po Alexo Perezo tritaškio svečiai pirmavo 26:23.

Tačiau Jano Vesely dvitaškis su pražanga bei Kosto Slouko tritaškis leido įpusėjus kėliniui šeimininkams išsiveržti į priekį – 29:26.

Šeimininkai pratęsė sėkmingą atkarpą 8:1 bei atitrūko ir po dviejų kėlinių pirmavo 40:33.

Trečiame ketvirtyje žalgiriečiai ne kartą priartėjo per vieną metimą ir vienu metu buvo išlyginę rezultatą (47:47), tačiau dažnai klydę svečiai leido šeimininkams prieš lemiamą ketvirtį turėti tą pačią 7-ių taškų persvarą (59:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai išlaikė trapų pranašumą, žalgiriečiai vis priartėdavo iki 4-5 taškų (63:59, 66:61).

Nors Derricko Williamso tolimas metimas iš vietų pakėlė „Fenerbahče“ sirgalius, bet juos pritildė Nigelio Hayeso ir Edgaro Ulanovo tritaškiai, kurie leido kvėpuoti varžovams į nugarą (69:67).

Likus 1:46 min. D. Williamsas dėjimu didino šeimininkų persvarą (76:69), o tribūnose jau tvyrojo pergalės nuotaikos.

Tačiau ginklų nesudėję žalgiriečiai sukūrė tikrą stebuklą.

Visų pirma tritaškį pataikė M. Grigonis (76:72), iškart kamuolį pavogė Edgaras Ulanovas ir Nigelis Hayesas pataikė dvitaškį su pražanga (76:75).

K. Sloukas prametė dvitaškį, o likus 9 sek. Marius išvedė „Žalgirį“ į priekį (76:77).

Po minutės pertraukėlės J. Vesely susidūrė su puikia Zacho LeDay gynyba ir prametė, o kamuolį sugriebęs M. Grigonis netrukus stojo prie baudų metimo linijos.

Mariaus ranka nedrebėjo (76:79), o varžovams buvo likusios 3 sek. K. Slouko metimas beveik nuo aikštės vidurio buvo labai netikslus.

Kauno ekipa šiame mače suklydo 19 kartų (sezono rekordas), o varžovai – 11. „Žalgiris“ taikliau mėtė dvitaškius (60,6 proc. prieš 47,4 proc.), be to šeimininkai prametė net 10 baudų (16/26, 61,5 proc.), žalgiriečiai nuo baudų metimo linijos prametė tik 3 kartus (21/18, 85,7 proc.).

Svečiai iš Kauno laimėjo kovą dėl kamuolių (32 – 23), iš jų 7 kamuolius nugriebė po varžovų krepšiu, „Fenerbahče“ po „Žalgirio“ krepšiu susikūrė 10 papildomų šansų.

„Fenerbahče“ (1/5) Nando de Colo (per 31 min.) 29 (6/9 dvit., 4/5 trit., 5/5 baud., 28 naud. balai), Kostas Sloukas 13 (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud., 9 rez. perd.), Derrickas Williamsas 12 (4/6 dvit., 1/3 trit., 4 atkov. kam.), Janas Vesely 8, Luigi Datome 5, Ali Muhammed 4, Tarikas Biberovič ir Joffrey Lauvergne po 2, Nikola Kaliničius 1, Leo Westermannas (per 5:14 min.) 0 (4 asmen. praž.).

„Žalgiris“ (3/3): Marius Grigonis 19 (3/4 dvit., 2/5 trit., 7/8 baudos, 4 atkov. kam., 23 naud. balai), Zachas LeDay 16 (5/8 dvit., 6/7 baud., 17 naud. balai), Nigelas Hayesas (1/3 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.) ir Paulius Jankūnas (6 atkov.) po 9, Jockas Landale‘as 8 (4/4 dvit.), Alexas Perezas 7 (2/3 dvit., 1/2 trit., 4 rez. perd.), Edgaras Ulanovas bei Thomasas Walkupas po 4, Artūras Milaknis 3 (1/2 trit.), Martinas Gebenas (per 5:26 min.) taškų nepelnė, Karolis Lukošiūnas ir Lukas Lekavičius nežaidė.

Statistika („Fenerbahče“ – „Žalgiris“)

Dvitaškiai: 18/38 (47,4 proc.) – 20/33 (60,6 proc.)

Tritaškiai: 8/21 (38,1 proc.) – 7/15 (46,7 proc.)

Baudos: 16/26 (61,5 proc.) – 18/21 (85,7 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 23 – 32

Rezultatyvūs perdavimai: 15 – 16

Perimti kamuoliai: 7 – 6

Klaidos: 12 – 19

Penktadienį Stambule abi komandos bandė pataisyti nuotaiką po slogaus trečiadienio, kuomet kauniečiai namuose po pratęsimo 70:82 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija, 2/3), o „Fenerbahče“ antrą kartą šiame sezone vos sukrapštė pusšimtį taškų ir krito svečiuose prieš Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis, 3/2) 55:67.

Apskritai Ž. Obradovičiaus auklėtiniai šiame sezone namuose įveikė tik Vitorijos „Baskonia“ bei pralaimėjo visas išvykos rungtynes „Real“, „Crvena Zvezda“, „Olimpia Armani“ bei „Maccabi“ ekipoms.

Su viena pergale „Fenerbahče“ užima jai neįprastą priešpaskutinę vietą.

Po šio mačo „Žalgiris“ lapkričio 8-ą namuose priims Eurolygos lyderę „Barceloną“ (5/1), „Fenerbahče“ namuose priims Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Eurolygos rikiuotė po 6 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):