Lyg ant sparnų rungtynes pradėję „Crvena Zvezda“ krepšininkai per tris minutes šovė į priekį 8:0. Iš vėžių aikštės šeimininkų neišmušė ir pernelyg didelę iniciatyvą rodęs Branko Lažičius, už susikibimą su svečių legionieriumi Janiu Timma pašalintas iš aikštės.

Kėlinio pabaigoje daugiausiai Devino Bookerio iniciatyva „Chimki“ sumažino skirtumą iki minimumo 22:23, tačiau perlaužti rungtynių eigos Rusijos klubui nepavyko. Įpusėjus dvikovai R. Kurtinaičio auklėtiniai atsiliko 41:50.

Maskvos srities ekipa nesugebėjo užkamšyti skylių gynyboje ir tai skaudžiai atsiliepė trečiame kėlinyje, kurį „Chimki“ pralaimėjo dvigubai – 15:30. Ketvirto ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų buvo triuškinamas – 27 taškai (56:83), „Crvena Zvezda“ ekipai beliko sutvarkyti formalumus.

Belgrado komanda iškovojo antrą pergalę šį sezoną, o „Chimki“ patyrė antrą pralaimėjimą. Kitas Eurolygos rungtynes R. Kurtinaičio auklėtiniai lapkričio 7 dieną žais išvykoje su Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Crvena Zvezda“: Borisa Šimaničius 18, Billy Baronas 17, Stratos Perperoglou 15, Jamesas Gistas 12, Lorenzo Brownas 10.

Chimki“: Aleksejus Švedas 14 (3/7 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 8/8 baudos), Devinas Bookeris 13, Anthony Gillas 11.

Atėnų „Panathinaikos“ (3-3) savo aikštėje ketvirtadienį 86:70 (24:19, 18:19, 21:16, 23:16) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (4-2) krepšininkus ir nutraukė svečių keturių iš eilės pergalių seriją.

Iniciatyvą nuo pat rungtynių pradžios savo rankose laikiusi „Panathinaikos“ komanda trečio kėlinio viduryje leido varžovams persverti rezultatą savo naudai – 51:54.

Tačiau netrukus Atėnų klubas surengė spurtą 12:0 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje atitrūko nuo „Anadolu Efes“ žaidėjų 68:55. Pergalės "Panathinaikos" jau neišleido iš rankų iki rungtynių pabaigos.

Neįprastai nesėkmingai rungtynės susiklostė buvusiam žalgiriečiui Vasilje Micičiui. Įžaidėjas per 23 min. pelnė vos 6 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai), suklydo net 7 kartus ir surinko -4 naudingumo balo.

Panathinaikos“: Tyrese'as Rice'as 18 (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos), Ioannis Papapetrou 14, Jimmeris Fredette ir Nickas Calathesas (10 rez.p.) po 11, Georgios Papagiannis 10 (7 atk.k.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28, Shrisas Singletonas 13 (11 atk.k.), Krunoslavas Simonas 11.