Po dviejų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo 43:39. Lemiamomis minutėmis nedidelę persvarą išsaugoję Kęstučio Kemzūros auklėtiniai pergalę iškovojo 84:79.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 12 min. ir pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.).

Pirėjo komandai (2 pergalės/3 pralaimėjimai) 20 taškų pelnė Brandonas Paulas, 16 – Kevinas Punteris, 11 – Georgios Printezis.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje CSKA (4/1) ekipoje 22 taškus surinko Mike'as Jamesas, 19 – Kyle'as Hinesas, 17 – Darrunas Hilliardas.

Eurolygos rikiuotė po trečiadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):