Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 18:14, o įpusėjus mačui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 28:28.

Klampiame mūšyje „Žalgiriui“ po pertraukos nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, maža to, prasidėjus lemiamam kėliniui šeimininkai atsiliko 43:46.

Jockas Landale'as tritaškiu lygino rezultatą, tačiau žaidimo skonį pajutę svečiai atsakė spurtu 8:0 bei atitrūko 54:46.

Artūro Milaknio tritaškis pašokdino „Žalgirio“ sirgalius iš savo vietų – likus mažiau nei minutei ekipas skyrė taškas (57:58). Čia iniciatyvos ėmėsi lenkas Mateuszas Ponitka, pelnęs dvitaškį su Mariaus Grigonio pražanga.

Atrodė, kad išsigelbėti vilčių nebėra. Likus 7,5 sek. „Žalgiris“ suklydo, o šeimininkai atsiliko 59:62.

Tačiau išsimetus kamuolį Andrew Albicy strigo ir likus 5 sek. teisėjas fiksavo ginčą. Čia kamuolį laimėjo žalgiriečiai ir kamuolys atiteko Lukui Lekavičiui.

Šis kamuolį bandė perduoti į priekį, Alexas Renfroe prasižengė, o teisėjas fiksavo kaip pražangą metimo metu. Lukas nuo baudų metimo linijos neklydo ir pataikė tris metimus – 62:62. Paskutinis G. Ayono metimas tikslo nepasiekė.

Bet pratęsimo metu dominavo „Zenit“ ekipa, kurią į priekį vedė M. Ponitka. Lenkas vien pratęsimo metu pelnė 9 taškus, o Joano Plazos auklėtiniai iškovojo pergalę 82:70.

„Žalgiris“ (2/3): Zachas Leday (10 atk. kam.) ir Edgaras Ulanovas po 12, Nigelas Hayesas ir Marius Grigonis po 10, Jockas Landale'as 9, Thomas Walkupas ir Lukas Lekavičius po 6, Artūras Milaknis 5, Alexas Perezas (per 6:30 min.) ir Paulius Jankūnas (per 10 min.) taškų nepelnė, Karolis Lukošiūnas ir Martinas Gebenas nežaidė.

„Zenit“ (2/3): Mateuszas Ponitka 19 (4/5 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd., 27 naud. balai), Gustavo Ayonas 11 (5/11 dvit., 1/2 baud.), Coltonas Iversonas ir Austinas Hollinsas po 10, Williamas Thomas 8, Antonas Ponkrašovas 7, Timothy Abromaitis 6, Alexas Renfroe 5, Vladislavas Truškinas 3, Andrew Albicy 1, Antonas Puškovas taškų nepelnė.

Statistika („Žalgiris“–„Zenit“)

Dvitaškiai: 14/37 (37,8 proc.) – 20/41 (48,8 proc.)

Tritaškiai: 7/27 (25,9 proc.) – 7/25 (28 proc.)

Baudų metimai: 21/22 (95,5 proc.) – 21/27 (77,8 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 38–36

Rezultatyvūs perdavimai: 13–16

Klaidos: 15–11

Perimti kamuoliai: 4–11

Eurolygos rikiuotė po trečiadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):