Rungtynės buvo itin banguotos. Nors pirmame ketvirtyje „Neptūnas“ pasiuntė varžovus į nokdauną nutoldamas 21 taško persvara, tai nebuvo nokautas.

Antrame kėlinyje atsigavę graikai iš svečių pranašumo netruko palikti 5 taškus (37:42).

Visgi po pertraukos „Neptūnas“ šeimininkams sudavė antrą smūgį, po kurio PAOK atsitiesti nebeįstengė.

13 taškų nugalėtojams pelnė Deividas Gailius, 12 – Osvaldas Olisevičius, po 11 – Simas Galdikas (10 atk. kam.) ir Gytis Masiulis, 10 – Tomas Delininkaitis.

Apskritai taškais pasižymėti pavyko visiems 12-ai aikštėje pasirodžiusių Tomo Rinkevičiaus auklėtinių, tarp kurių buvo ir 1 baudą per 3 min. realizavęs Tadas Pažėra.

Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Antwaine'as Wigginsas.

Lapkričio 6-ąją namuose „Neptūnas“ priims vieną iš karščiausių šio sezono komandų, Ispanijos čempionate itin sėkmingai žygiuojančią ir antrąją vietą užimančią Saragosos „Casademont“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)