Tarp žiūrovų D.Belickaitei pavyko sutikti 13-metę krepšininkę Justę Jocytę, kuri su Lietuvos jaunučių merginų rinktine šią vasarą tapo Europos vicečempione. Kaip kometa į Lietuvos krepšinio padangę įsiveržusi paauglė neseniai lankėsi ir Prancūzijoje, kur bendravo su karjerą baigusia NBA žvaigžde Tony Parkeriu.

„Viskas buvo „faina“. Net nesitikėjau, kad galiu būti su tokio lygio žvaigžde. Kalbėjome apie valandą, o rankos drebėjo, – apie susitikimą su T.Parkeriu pasakojo J.Jocytė. – Visuomet sekiau Luko Lekavičiaus žaidimą, o prieš metus pradėjau domėtis Marine Johannes, kuri žaidžia klube, į kurį ir buvau nuvykusi.“

Rungtynes stebėjo, o per didžiąją pertrauką ir pasirodymą surengė dainininkas, aktorius bei režisierius Vidas Bareikis. Energija trykštantis atlikėjas vaikystėje žaidė krepšinį, tačiau vėlyvesnėse klasėse turėjo atsisveikinti su savo svajone ir pasirinko menus.

„Kai augdamas žaidžiau krepšinį, sekiau to meto krepšinio žvaigždes – Šarūną Jasikevičių, Ramūną Šiškauską ir Arvydą Macijauską. Taip jau išėjo, kad jie žaidė kitoje barikadų pusėje, – apie tai, kodėl palaikė Vilniaus klubą vaikystėje pasakojo V.Bareikis. – Žinoma, kad buvau ir Enniso Whatley, Franjo Arapovičiaus ir Tyuso Edney gerbėjas.“

Praėjusiame sezone pirmą kartą „Žalgirio“ arenoje apsilankęs V.Bareikis ir dabar negali pamiršti nepakartojamos rungtynių atmosferos ir giliai įstrigusių įspūdžių.

„Mano pirmas kartas „Žalgirio“ arenoje buvo praėjusiame sezone, kuomet vyko ta nenustojama pergalių serija. Mane pakvietė draugas, kuris sakė, kad reikia dar pergalių. Tai buvo fantastika. Tąkart ir šiandien pradėjau galvoti apie Romos laikus ir gladiatorių kautynes. Čia yra didžiausias Lietuvos šou ir geriausias sporto renginys“, – pasakojo V.Bareikis.