„Po pergalių prieš „Panathinaikos“ ir „Olympiakos“ ASVEL sutriuškinta Miunchene, Kaune buvo šansas atsitiesti. Bet ir „Žalgiris" svečius Vilerbano sumalė į miltus“, – konstatuoja „Le Figaro“.

„Kaune skaudžiai sumuštas (56:70) ASVEL patyrė antrą nesėkmę Eurolygoje“, – tvirtina „L`Equipe“.

„Žalgiris“ ir ASVEL – du mažiukai pagal biudžetus Eurolygoje ir du nepralenkiami lyderiai savo nacionalinėse pirmenybėse, varžėsi beprotiškoje Kauno arenoje, kur saviškius palaikė 15 000 sirgalių.

Tačiau nepaisant atmosferos, būtent ASVEL sėkmingiau sužaidė rungtynių pradžią ir pirmą kėlinį laimėjo 20:14. Dar niekada Eurolygoje po pirmo ketvirčio nepirmavusi ASVEL varžovus lenkė pagal daugelį statistinių parametrų bei buvo praradusi tik 1 kamuolį“, – rungtynių pradžią apžvelgė „La Figaro“.

„Tačiau antrasis kėlinys Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniams buvo kur kas skausmingesnis.

Po spurto 14:0, prie kurio solidžiai prisidėjo žudiko instinktą turintis Artūras Milaknis, Šarūno Jasikevičiaus, Lietuvos krepšinio legendos, kuriam vieninteliam Eurolygos trofėjų pavyko į viršų kelti su trimis skirtingais klubais, auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 33:28.

Ketvirto kėlinio šeimininkų serija 11:0 galutinai palaidojo svečių iš Vilerbano viltis“, – rungtynių eigą primena „La Figaro“.

„Po ilgosios pertraukos Tony Parkerio klubas vėl krito į duobę 2:11 (44:30).

ASVEL nebuvo pavojinga iš tolimos distancijos, o tikslaus tritaškio sulaukėme trečio kėlinio pabaigoje, kurį pataikė Davidas Lighty.

Nors ketvirtame kėlinyje svečiai sukaustė gynyboje „Žalgirį“, tačiau puolime strigo, pirmuosius taškus lemiamame ketvirtyje pelnė tik 5 min. (57:47). Bejėgiškas puolimas paliko visus šansus Kaunui, kuris per likusias minutes paklojo tvirtos pergalės pamatus“, – nesėkmės priežastis vardina „L`Equipe“.

Eurolygos turnyro rikiuotė po ketvirtadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai, taškų santykis):