Pirmuosius du kėlinius ALBA garbingai priešinosi, tačiau neturėjo ką priešpastatyti po didžiosios pertraukos, kai CSKA galingu spurtu susikrovė 19 taškų pranašumą – 40:59.

Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai pelno vos 8 taškus, o maskviečiai įmetė 22.

Paskutiniame kėlinyje Berlyno ekipa darė viską, kad bent sumažintų prarają tarp komandų, vis dėlto turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Rokas Giedraitis per 30 min. aikštėje pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo, ir surinko 11 naudingumo balų.

ALBA: Nielsas Giffey, Luke'as Sikma ir Timas Schneideris po 11, Rokas Giedraitis 10, Landry Nnoko 8.

CSKA: Mike'as Jamesas 22, Darrunas Hilliardas 21, Joelis Bolomboy 10, Johannesas Voigtmannas (8 atk.k.) ir Janis Strelniekas po 7.

Rungtynėse veikiausiai sunkią traumą gavo maskviečių legionierius Willas Clyburnas. Antrojo kėlinio viduryje kritęs krepšininkas iš skausmo raitėsi ant parketo ir buvo palydėtas į rūbinę.

Per 9 min. jis pelnė 2 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.