JAV krepšininkai pusfinalyje 78:91 nugalėjo brazilus, kurie mažajame finale dėl bronzos apdovanojimų žais su kinais.

Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinė pirmavo 35:22, trečiąjį kėlinį pralaimėjo vos dviem taškais, o aikštės šeimininkai į lemiamą šturmą pakilo paskutiniame ketvirtyje. Vis dėlto, lietuviams pavyko išsaugoti pergalę savo rankose.

Lietuvos rinktinę į priekį vedė žalgirietis Erikas Venskus, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Mindaugas Sušinskas pridėjo 16 taškų , Ignas Lukošius – 13 ir 10 atkovotų kamuolių, Gintautas Matulis – 11, Vitalijaus Kozio sąskaitoje 9 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)