Eurolygos vicečempionai bandė nuo svečių iš Ispanijos sostinės atitrūkti dar iki pertraukos, tačiau tuomet Pablo Laso auklėtiniai užgesino spurtą.

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje „Real“ užduso varžovų gynybos pančiuose ir mačą baigė pataikiusi vos 7 dvitaškius iš 30 (23 proc.) ir suklydusi 16 kartų. Be to, Ispanijos čempionai pralaimėjo kovą po „lenta“ 31:40.

Vos 60 pelnytų taškų „Real“ per pastaruosius septynerius metus Eurolygoje tenkinosi tik antrą kartą – praėjusiame sezone Juodkalnijoje Podgoricos „Budučnost“ palaužė ispanus 73:60.

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirio“ testo neišlaikęs karališkasis klubas dusyk iš eilės Eurolygoje suklupo po 11 mėnesių pertraukos.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas (8/10 dvit., 8 atk. kam.) ir Krunoslavas Simonas (9 atk. kam.) – po 17, Chrisas Singletonas 13, Vasilije Micičius 12 (2/8 trit.), Shane'as Larkinas 9.

„Real“: Sergio Llullas 14, Jordanas Mickey (8 atk. kam.) ir Gabrielis Deckas – po 10, Rudy Fernandezas 9.

Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) svečiuose 89:79 (22:20, 18:18, 25:22, 24:19) pranoko Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/3).

Graikijos ekipos gretose geriausią sezono mačą sužaidė naujokas Jimmeris Freddete. Pastaruosius trejus metus Kinijoje praleidęs buvęs NBA žaidėjas sumetė 22 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iki pilnos laimės atakuojančiam gynėjui pritrūko tik geresnio pataikymo iš toli: tikslą pasiekė 2 iš 8 jo tritaškių.

Fantastiškai pasirodė ir PAO lyderis Nickas Calathesas, pelnęs 8 taškus ir atlikęs net 15 rezultatyvių perdavimų.

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 16, Andrew Albicy 15, Gustavo Ayonas ir Willas Thomasas – po 12, Coltonas Iversonas 10.

„Panathinaikos“: Jimmeris Freddete 22, Deshaunas Thomasas 17, Jacobas Wiley 14, Ioannis Papapetrou 9 (11 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)