„Rytas“ aktyviai pradėjo dvikovą ir jau po trijų minučių pirmavo 7:1, tačiau svečiai pradėjo lipti ant kulnų ir prieš didžiąją pertrauką perlaužė rungtynių eigą savo naudai – 30:34.

Trečiame kėlinyje „Partizan“ padidino skirtumą iki 9 taškų, tačiau D. Adomaičio auklėtinių spurtas 11:0 padėjo jiems susigrąžinti pranašumą 48:46.

Paskutiniame kėlinyje užvirė atkakli kova, kurioje aikštės šeimininkai nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.

Paskutinę minutę vilniečiai atsiliko vos tašku (59:60), vis dėlto lemiamu metu tritaškį pataikęs Nemanja Gordičius išsaugojo pergalę svečių rankose.

Susitikimą tarp Vilniaus „Ryto“ ir Belgrado „Partizan“ gyvai žiūrėjo NBA rungtyniaujančios Detroito „Pistons“ komandos atstovai. Klubo sporto direktorius Greggas Polinsky ir krepšinio operacijų patarėjas Edas Stefanskis, matyt, akylai stebėjo vilniečių snaiperį Deividą Sirvydį, kurį Detroito komanda šių metų NBA naujokų biržoje pašaukė 37 numeriu.

D. Sirvydžiui per beveik 15 min. pavyko pelnyti 2 taškus (1/1 ditaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovoti 5 kamuolius ir du kartus suklysti.

Praėjusį sezoną vilniečių aprangą vilkėjusio Artiomio Parachovskio sugrįžimas į Lietuvos sostinę buvo blankus. Starto penkete rungtynes pradėjęs baltarusis per 4 minutes taškų nepelnė.

„Rytas“ prastai metė dvitaškius (13/35 – 37,1 proc.) ir padarė 17 klaidų („Partizan“ – 13).

„Rytas“: Eimantas Bendžius (6 atk.k., 5 per. k.) ir Pako Cruzas po 15 (5 rez.p.), E. Kairys 10, Terrellas Holloway ir Cameronas Bairstow po 5, Marekas Blaževičius 4, Mindaugas Girdžiūnas 3, Deividas Sirvydis ir Martynas Echodas po 2, Arnas Butkevičius (6 atk.k.) ir Dovis Bičkauskis po 0.

Partizan“: Marcusas Paige'as 17, Nemanja Gordičius 13, Williamas Mosley 11, Torrianas Waldenas ir Rade Zagoračas po 7.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (213)