Dvikovą daug aktyviau ir geriau pradėjo „Chimki“ krepšininkai, antrojo kėlinio viduryje susikrovę 16 taškų persvarą – 39:23.

Tačiau antrajame ketvirtyje svečiai sparčiai ėmė mažinti skirtumą ir po didžiosios pertraukos beveik pavijo R. Kurtinaičio auklėtinius (46:45).

Baskų šturmą atlaikę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių vėl pabėgo 62:55. Svečiams pavyko sumažinti skirtumą, tačiau pergalę šventė „Chimki“ komanda.

Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (8 rez.p., 6 kl.), Janis Timma 18, Jeremy Evansas 17, Devinas Bookeris 14.

Baskonia“: Tornike Šengelija 18 (10 atk.k.), Pierria Henry 16, Luca Vildoza 10.

Kitose rungtynėse Barselonos „FC Barcelona“ (Ispanija) svečiuose po įspūdingai sužaisto ketvirto kėlinio 87:63 (19:20, 24:20, 16:16, 28:7) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) krepšininkus.

Barselonos komandoje (2/0) rezultatyviausiai žaidė Kyle‘as Kuricas. Jo sąskaitoje – 24 taškai. 17 taškų pridėjo Nikola Mirotičius (10 atk. kam.), 12 – Victoras Claveras, 10 – Brandonas Daviesas (6 rez. perd.).

„Zenit“ (0/2) klubui Jevgenijus Voronovas pelnė 10 taškų, Timas Abromaitis, Coltonas Iversonas ir Willas Thomasas.