Nepaisant kelių šimtų Milane „Žalgirį“ palaikiusių sirgalių Š. Jasikevičiaus auklėtiniams pradžia buvo itin chaotiška. Niekaip pataikyti negalėję žalgiriečiai pirmuosius taškus pelnė tik po 5 minučių, o pirmąjį kėlinį pralaimėjo 7:23.

Traukti iš duobės Lietuvos čempionus ėmėsi Lukas Lekavičius ir Artūras Milaknis, po krepšiu sėkmingai grūmėsi 300-ąsias rungtynes Eurolygoje žaidęs Paulius Jankūnas.

Užvesta žalioji puolimo mašina leido apkarpyti skirtumą ir įpusėjus dvikovai „Žalgirio“ fanai jau kvėpavo lengviau – „Armani“ pirmavo tik 7 taškais (43:36).

Thomo Walkupo vedami žalgiriečiai po didžiosios pertraukos įsibėgėjo, sumažino skirtumą iki 5 taškų (64:59). Amerikietis ir ketvirtajame kėlinyje buvo nesustabdomas.

Jo šou užteko, kad skirtumas ketvirto ketvirčio viduryje sumažėtų iki 3 taškų – 73:70. Baigiantis kėliniui Lietuvos čempionai jau lipo varžovams ant kulnų.

Likus žaisti 14 sek. E. Messinos auklėtiniai pirmavo vos dviem taškais 83:81, tačiau lemiamomis sekundėmis žalgiriečiams išplėšti bent pratęsimo nepavyko.

Praėjusį sezoną „Žalgirio“ ir „Armani“ komandos pasidalino po pergale namuose: žalgiriečiai Kaune triumfavo 83:78, o vėliau italai namie revanšavosi rezultatu 70:80.

Žalgiris“: Thomas Walkupas 19 (7/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/5 baudos), Marius Grigonis 13, Lukas Lekavičius 11, Jockas Landale'as 10, Artūras Milaknis 8, Paulius Jankūnas 6, Zachas Leday ir Nigelis Hayesas po 5, Martinas Gebenas ir Edgaras Ulanovas po 2, Alexas Perezas 0.

Armani“: Sergio Rodriguezas 17 (2/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos, 6 rez.p.), Jeffas Brooksas 14, Valdimiras Micovas 13, Luisas Scola 11, Aaronas White'as ir Kalebas Tarczewskis po 8, Michaelas Rollas 6, Paulas Biligha ir Amedeo Della Valle po 4.

EUROLYGA: "ARMANI" - "ŽALGIRIS"
M. Grigonio metimas netaiklus, "Žalgiris" pralaimi 81:85.
A. Milaknis prasižengia, S. Rodriguezas pataiko baudų metimus. Žaisti lieka 8 sek. - 85:81.
M. Grigonis nepaisant varžovų pastangų pelno dar vieną dvitaškį - savo 7-ą tašką iš eilės - 83:81. Žaisti lieka 14 sek.
V. Micovas stabdomas prasižengiant - pataiko abu baudų metimus - 83:79.
M. Grigonis pataiko dvitaškį - 81:79. Žaisti lieka 25 sek.
V. Micovo tritaškis netaiklus, žaisti lieka 41 sek. Minutės pertraukėlė.
Milano komanda pataiko dvitaškį, M. Grigonis smeigia tritaškį - 81:77.
Po J. Landale'o dėjimo iš viršaus 79:74. Žaisti lieka 2 min.
Th. Walkupas nesustabdomas - išprovokuoja pražangą ir meta baudų metimus - 73:70.
J. Landale'as klūpėjo po varžovų krepšiu, tačiau netrukus atsistojo. Autralas gavo smūgį į galvą, tačiau rodo, kad gali tęsti rungtynes.
Th. Walkupas tempia žalgiriečius rezultatyviai baigdamas jau ketvirtą ataką iš eilės - 73:68. Minutės pertraukėlė.
Th. Walkupas ir toliau terorizuoja varžovų gynybą, tačiau fantastišką tritaškį per A. Milaknio rankas pataiko S. Rodriguezas - 71:61.
M. Rollas ir A. White'as rezultatyviai baigia atakas ir Milano ekipa vėl tolsta - 68:59.
Po trijų kėlinių "Armani" - "Žalgiris" 64:59.
Baigiantis trečiam kėliniui "Armani" sugeba pristabdyti įsibėgėjusį "Žalgirį".
Aikštės šeimininkai pelno 4 taškus iš eilės, Th. Walkupas turi atsakymą - 59:54.
Žalgiriečiai kantriai kvėpuoja varžovams į nugaras, po N. Hayeso tritaškio 55:50. Minutės pertraukėlė.
M. Grigonis ir P. Jankūnas baudų metimais stabdo varžovus - 55:45.
Į 4 aikštės šeimininkų taškus A. Milaknis ir L. Lekavičius atsako penkiais - 47:41.
E. Ulanovas baudžiamas nesportine pražanga. Milano komanda tai puikiai išnaudoja - po spurto 6:0 pirmauja 53:41.
L. Lekavičius pelnė 9 taškus, A. Milaknis 8. "Armani" ekipoje L. Scola pelnė 9 taškus, J. Brooksas ir S. Rodriguezas po 8.
Po dviejų kėlinių "Armani" - "Žalgiris" 43:36.
Paskutinė ataka nerezultatyvi, nors L. Scola ir pamėgino laimę nuo trijų taškų linijos.
Th. Walkupas nuo baudų metimo linijos taiklus abu kartus. Minutės pertraukėlė. Antrame kėlinyje lieka žaisti 5 sek.
P. Jankūno baudų metimai taiklūs, L. Scola nesunkiai įveikia Z. Leday gynybą.
Pirmuosius taškus pelno E. Ulanovas, tuo pačiu atsako V. Micovas - 41:32.
L. Lekavičius ir P. Jankūnas mažina skirtumą - 37:30.
A. Milaknis smeigia tritaškį, tačiau kitoje aikštės pusėje siautėja S. Rodriguezas - 37:26.
Po Lietuvos čempionų spurto tuo pačiu atsako ir E. Messinos auklėtiniai - 32:23.
Nuo baudų metimo linijos Z. Leday pataiko abu kartus, o tuomet stebuklus išdarinėja L. Lekavičius, perėmęs du kamuolius iš eilės. Viena ataka baigiasi N. Hayeso dvitaškiu - 27:23.
Aikštėje - L. Lekavičiaus ir L. Scola neakivaizdi dvikova. Po šių žaidėjų pelnytų taškų Milano ekipa priekyje - 27:19.
"Žalgiris" antrajame kėlinyje surengia 7 taškų be atsako spurtą ir artėja prie aikštės šeimininkų 23:14.
Po pirmojo kėlinio "Armani" - "Žalgiris" 23:7.
Baigiantis pirmajam kėliniui J. Brooksas dar smeigia taiklų tritaškį.
A. Milaknis pataiko tritaškį ir šiek tiek nuima įtampą - 20:7.
V. Micovas pataiko iš vidutinio nuotolio - 20:4. Š. Jasikevičius nepatenkintas mosuoja rankomis.
Z. Leday metimas įspūdingai blokuojamas J. Brookso. "Žalgirio" puolimo mašina niekaip neužsiveda, o Milano komanda ir toliau didina skirtumą - 18:4.https://twitter.com/EuroLeague/status/1182736129121906688
Pataiko ir L. Lekavičius, tačiau prie krepšio niekas nesulaiko buvusio žalgiriečio A. White'o. Po jo taiklaus metimo ir baudos - 13:4.
Pagaliau pirmieji "Žalgirio" taškai Milane - M. Grigonis iš po krepšiu taiklus.
Sužaidus 5 minutes Š. Jasikevičiaus auklėtiniai vis dar nepelnė nė taško.
Aikštės šeimininkai puikiai ginasi, L. Scola pataiko tritaškį - 8:0. Minutės pertaukėlė.
J. Brooksas pelno pirmuosius taškus rungtynėse nuo trijų taškų linijos, K. Tarczewskis krauna kamuolį iš viršaus. Žalgiriečiai klysta - 5:0.
"Armani" starto penketas: Michaelas Rollas, Luisas Scola, Sergio Rodiguezas, Kalebas Tarzewskis, Jeffas Brooksas.
"Žalgirio" starto penketas: Alexas Perezas, Marius Grigonis, Nigelis Hayesas, Edgaras Ulanovas, Jockas Landale'as.
„Žalgirio“ fanai netilpo į vieną sektorių, todėl išsimėtė po visą areną. Nepaisant to, jų skanduotės „žalia-balta“ puikiai skambėjo dar likus 40 minučių iki rungtynių.