Po pirmos mačo pusės „karališkasis klubas“ pirmavo 50:44.

Trečiame kėlinyje „Real“ sustojo, o „Maccabi“ po pertraukos smogė atkarpa 12:0 bei po Nate'o Wolterso ir Johno Dibartolomeo tritaškių išsiveržė į priekį 56:50.

Po tokio šalto dušo pabudusi „Real“ atsakė atarpa 8:0 ir po Facundo Campazzo tritaškio pirmavo 58:56.

Po trijų kėlinių švieslentė fiksavo lygybę – 60:60. Intriga niekur nedingo visą ketvirtą kėlinį: komandos žengė taškas į tašką.

Likus 2 min. svečiai pirmavo 81:79, argentinietis Gabrielis Deckas lygino rezultatą (81:81). Šeimininkai apsigynė nuo „Maccabi“ atakos, bet F. Campazzo likus 55 sek. prametė tritaškį, o kovoje dėl kamuolio prasižengė R. Fernandezas.

Prie baudų metimo linijos stojęs Scottie Wilbekinas neklydo (81:83). Baudų metimais rezultatą lygino Jordanas Mickey (83:83).

Likus 10 sek. svarbų ir sudėtingą dvitaškį pataikė S. Wilbekinas, „Maccabi“ atsidūrė arti pergalės, tačiau savo žodį tarė Jaycee Carrollas, likus 2 sek. įsūdęs tritaškį – 86:85.

Per likusias 2 sek. „Maccabi“ stebuklo nesukūrė.

„Real“: Jordanas Mickey 16 (11 atkov. kam., 30 naud. balų), Jaycee Carroll 14 (1/2 dvit., 4/7 trit.), Anthony Randolphas 11, Facundo Campazzo 10.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (3/6 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud., 4 rez. perd.), Johnas Dibartolomeo ir Bryantas Elijah po 15.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Vilerbano ASVEL (2/0) namuose po dramatiškos kovos 79:78 įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus (1/1). Aikštės šeimininkai po trijų kėlinių turėjo 13 taškų deficitą (50:63).

Tačiau paskutiniame ketvirtyje ASVEL neįtikėtinai atsitiesė ir sugebėjo dviženklį skirtumą panaikinti. Likus žaisti 1 min. 30 sek., svečiai dar buvo priekyje 78:73. Dvitaškį pataikė Livio Jean-Charlesas, tritaškiu rezultatą lygino Charlesas Kahudi, o pergalę ASVEL atnešė Jordano Tayloro baudos metimas (79:78). Paskutinės atakos metu Nicko Calatheso metimas skriejo pro šalį.

ASVEL: David Lighty 18, Tonye Jekiri, Charles Kahudi 10, Jordan Taylor ir Livio Jean Charles po 8.

„Panathinaikos“: Thomas Deshaunas 22, Jimmer Fredette 18, Nickas Calathesas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)