Puikiai į mačą įsiliejo nuo suolo kilęs Joel Bolomboy. Po jo tritaškio antrame kėlinyje CSKA įgijo 10-ies taškų pranašumą (39:29). Pirmoje mačo pusėje jis tapo ekipos lyderiu – pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.).

„Bayern“ minutės pertraukėlė neišėjo į naudą: gerą bangą pagavę „raudonarmiečiai“ naudojosi sutrikusiais svečiais (43:29).

„Bayern“ prieš pat pertrauką sumažino skirtumą iki vienženklio (47:40).

Trečio kėlinio viduryje „Bayern“ buvo pavykę priartėti (50:48), tačiau per likusias penkias minutes svečiai pelnė tik 2 taškus, o CSKA prieš lemiamą ketvirtį nutolo – 60:50.

Paskutiniame kėlinyje CSKA nebepaleido rungtynių kontrolės ir paskutinėmis rungtynių minutėmis jokia intriga nekvepėjo: po Willo Clyburno dvitaškio ekipas skyrė 19 taškų (79:60).

Svečiams per likusį laiką pavyko kiek sušvelninti rezultatą (79:68), bet išvengti pirmos nesėkmės šansų neturėjo.

CSKA: Will Clyburn 15, Joel Bolomboy ir Hohannes Voigtmann po 10, Kyle Hines 8.

„Bayern“: Gregory Monroe 17, Nihad Dedovič 12, Danilo Barthel 10.

Pirmame ture CSKA svečiuose 96:71 sutriuškino „Valencia“ ekipą. „Bayern“ namuose 78:64 pranoko Milano „Olimpia Armani“.

3-iame ture CSKA namuose priims Rimo Kurtinaičio vadovaujamą „Chimki“, bavarai namuose susitiks su Vilerbano ASVEL.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)