Po pirmojo kėlinio švieslentė fiksavo minimalų „Ryto“ pranašumą (21:20).

„Rytas“ kiek atitrūkti pradėjo įpusėjus antrajam ketvirčiui, kai po dviejų sėkmingų Arno Butkevičiaus reidų šeimininkai pirmavo penkiais taškais.

Visgi neilgai trukus dviem tritaškiais atsakė „Juventus“ – po tolimą šūvį pataikė Arnas Beručka bei Žygimantas Skučas.

Iki ilgosios pertraukos „Rytui“ dar pavyko surengti nedidelį spurtą ir vedami Eimanto Bendžiaus, prieš išeinant į rūbinę vilniečiai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35.

Grįžus į aikštę Utenos klubui ir toliau nesisekė priartėti prie varžovų.

Greitą tritaškį smeigė Deividas Sirvydis, o kėlinio viduryje dar vieną tolimą metimą pataikęs Tu Holloway privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės – 58:44.

Iškart po jos „Juventus“ deficitą trumpam nubraukė iki aštuonių taškų, tačiau lemiamame ketvirtyje „Ryto“ puolimo svečiams stabdyti nebepavyko ir jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Rungtynes vilniečiai laimėjo nepaisant gana didelio klaidų skaičiaus – jų „Rytas“ padarė 14. Tiesa, šeimininkai kur kas geriau kovojo dėl atšokusiu kamuolių (46:34).

„Ryto“ gretose naudingiausiai žaidė Tu Holloway, surinkęs 12 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 17 naudingumo balų.

Uteniškių ekipoje išsiskyrė Žygimantas Skučas, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (10 atk. kam.), Tu Holloway 12, Evaldas Kairys ir Pako Cruzas po 11, Martynas Echodas ir Deividas Sirvydis po 10.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 18, Julius Jucikas 12, Bryantas Crawfordas 10.

Statistika

Šeimininkų gretose aikštėje nepasirodė Cameronas Bairstow ir Mindaugas Girdžiūnas.

„Rytui“ atstovaujantis Australijos krepšininkas susitikimą praleis dėl nestipriai patempto kojos raumens, o M. Girdžiūnas nežais dėl peršalimo.

Planuojama, jog abu krepšininkai su komanda vyks į Limožą (Prancūzija) ir bus pasirengę žaisti spalio 9 d. vyksiančiame Europos taurės mače prieš vietos CSP ekipą.

„Rytas“ laimėjo visas ketverias LKL rungtynes, „Juventus“ sąskaitoje – viena pergalė ir trys nesėkmės.

Uteniškiai šį ketvirtadienį namuose 77:83 nusileido „Lietkabeliui“, įveikė „Šiaulius“, sezono starte nusileido „Neptūnui“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)