Solidesnį pranašumą „Panathinaikos“ įgijo po ilgosios pertraukos. Trečią kėlinį 29:18 laimėję šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 66:53. Bet svečiai rankų nenuleido.

Likus kiek mažiau nei 4 min. serbai skirtumą aptirpdė iki 6-ių taškų (76:70).

Visgi stratego Argyrioso Pedoulakio vadovaujami šeimininkai atsilaikė prieš serbų spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę 87:82.

Šeimininkų gretose spindėjo lyderis Nickas Calathesas: įžaidėjas per 32 minutes pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perdavimai) bei surinko 23 naudingumo balus.

PAO: Nickas Calathesas 21, Deshaunas Thomasas 18, Tyrese Rice'as 12, Jimmer Fredette 11 taškų.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Gistas 22, Billy Baronas 15, Stratosas Perperoglou 15 taškų.

„Dizaineriai“ krito Bavarijoje

Kitame Eurolygos pirmo turo mače Miuncheno „Bayern“ 78:64 (22:23, 20:11, 19:16, 17:14) pranoko Milano „Armani Olimpia“, kuri vis dar verčiasi be po traumos sveikstančio Artūro Gudaičio.

Į Eurolygos kovas po 12 metų pertraukos grįžęs 39-erių argentinietis Luisas Scola buvo rezultatyviausias „dizainerių“ gretose – 17 taškų, bet veterano pastangų nepakako.

Rezultatyviai svečių gretose žaidė ir kitas „Armani“ naujokas, ispanas Sergio Rodriguezas: beveik per 30 min. gynėjas pelnė 14 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Miuncheno „Bayern“ – Milano „Armani Olimpia“ 78:64 (22:23, 20:11, 19:16, 17:14)

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 18, Nihadas Dedovičius 16, Lo Maodo 12 taškų.

„Armani Olimpia“: Luisas Scola 17, Sergio Rodriguezas 14, Amedeo Della Valle 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)