Solidesnį pranašumą šeimininkai susikrovė trečiame kėlinyje, kuriame laimėjo atkarpą 11:0 bei atitrūko 73:56.

Likus 4 min. svečiai sumažino skirtumą iki 7-ių taškų (82:75), R. Kurtinaitis nebedelsė ir paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos „Chimki“ naujokas Jonas Jerebko prametė, o Tarikas Blackas dėjimu dar labiau sumažino skirtumą (82:77).

Lemiamu metu šeimininkai apsigynė, o prasidėjus paskutinei minutei baudos metimu „Chimki“ pranašumą didino lyderis Aleksejus Švedas (84:78).

Likus pusei minutės Yovelis Zoosmanas pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau nerealizavo baudos metimo (84:80).

Svečiams stebuklo sukurti nepavyko, „Chimki“ baudos metimais didino pranašumą ir iškovojo pergalę 89:83 (24:21, 24:19, 27:21, 14:22).

Po mačo R. Kurtinaitis Eurolygos TV žurnalistui teigė, kad šiame mače netikėtai situaciją pakeitė jo auklėtinio trauma.

„Turėjome problemų su mūsų įžaidėju, nes traumą patyrė Stefanas Jovičius, mačą baigėme su vieninteliu įžaidėju Aleksejumi Švedu.

Buvo nelengva, nes A. Švedas žaidė 30 minučių, o jis neturėjo rimtesnio pasiruošimo prieš sezoną, neseniai į rikiuotę grįžo po traumos. Bet kokiu atveju, džiaugiuosi pergale.

Laukia daug darbo, reikia gerinti žaidimą, yra dalykų, kuriuos reikia taisyti, bet tai užduotys ateičiai.

Naujokai turi potencialo žaisti dar geriau, ypač Jonas Jerebko. Šiandien pasidžiaukime pergale, laimėjome pirmąsias rungtynes, tai yra svarbiausia“, – iškart po rungtynių kalbėjo R. Kurtinaitis.

„Maccabi“ gretose buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas žaidė beveik 19 min. bei pelnė 7 taškus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22, Anthony Gillas 18 (6 atkov. kam., 4 rez. perd.), Janis Timma 17, Jonas Jerebko 14.

„Maccabi“: Tarikas Blackas 17, Omri Casspi 13, Othello Hunteris 11, Elijah Bryantas 10.

Susitikimui teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Šį sezoną Eurolygoje kovoja 18 klubų. Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ pirmąsias rungtynes žais penktadienį namuose su Vitorijos „Baskonia“ krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)